Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

Awaria jest jak coś nie działa wcale, usterka jak są problemy z działaniem, ale tu jedynie na iPhone > Spotify nie działało wcale, na Android były mniejsze problemy, bo wyłącz włącz Dane Mobilne > naprawiało problem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Pamiętam taki program na TVN Usterka się nazywał,z reguły były tam naprawiane pralki które nie działały, lodówki które nie działały telewizory które nie działały. Ciekawe dlaczego TVN nazywało swój program Usterka a nie a Awaria? Według tej logiki i toku myślenia, program powinien nazywać się Awaria


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Matnapisał(-a)

Cześc wszystkim. tak jak pisałem sprawa jest nieco bardziej skompilowany niż może się wydawać, Dodatkowo jest weekend, jutro zapewne będzie więcej wiadomo.


Skoro pracownik pisze, że probelm jest to dla mnie znaczy że nie ja mam coś z urządzeniem tylko probelm jest globalny bo technicy próbują probelm rozwiązać. Koniec tematu. Przez 2 osoby które próbują winę na użytkownika zwalić skończyły się tu komentarze, które mogły pomoc a zaczęła głupia dyskusja. Skończymy temat i wrócimy do próby pomocy w znalezieniu problemu przez pisanie godzin od xxx działo o xxx już nie. Dziękuję za uwagę i mam nadzieję że każdy się zgodzi, że to bardziej wszystkim pomoże. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@wozek1993napisał(-a)

@Matnapisał(-a)

Cześc wszystkim. tak jak pisałem sprawa jest nieco bardziej skompilowany niż może się wydawać, Dodatkowo jest weekend, jutro zapewne będzie więcej wiadomo.


Skoro pracownik pisze, że probelm jest to dla mnie znaczy że nie ja mam coś z urządzeniem tylko probelm jest globalny bo technicy próbują probelm rozwiązać. Koniec tematu. Przez 2 osoby które próbują winę na użytkownika zwalić skończyły się tu komentarze, które mogły pomoc a zaczęła głupia dyskusja. Skończymy temat i wrócimy do próby pomocy w znalezieniu problemu przez pisanie godzin od xxx działo o xxx już nie. Dziękuję za uwagę i mam nadzieję że każdy się zgodzi, że to bardziej wszystkim pomoże. 


Jakie dwie osoby masz na myśli? Może lepiej napisz mi wiadomości prywatnej

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

Utrata sesji bywa z powodu przeciążenia nadajnika czy słabego sygnału LTE, jak się ktoś przemieszcza, trochę przejechałem kilometrów ostatnio, jakoś nie zaobserwowałem problemów z Danymi Mobilnymi, Kraków/ Katowice/ Opole, może Samsung Galaxy S10 plus taki dobry, znajomi z Warszawy i Poznania też nie narzekają, wcześniej mieli drobne problemy z Danymi Mobilnymi i Spotify, awarii globalnej nie ma, jak już drobne usterki w konfiguracji sieci, może algorytm monitorujący Dane Mobilne modyfikowano i stąd problemy, szczegółów to nikt nie udostępni.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Dzien dobry. I jak tam? Ja już nie mam problemu ze Spotify i strona Spotify za to strona nasz.orange.pl ładuje mi się tylko po włączeniu i wyłączeniu trybu samolotowego. Do tego za cholerę nie mogę od tygodnia zalogować się do aplikacji Santander na transmisji danych. Na drugim telefonie problem ze Spotify zniknął tak samo, ale nasz.oragne.pl się nie chce załadować. Trzeci numer przeniesiony do innego operatora od ponad tygodnia śmiga bez zarzutów. Przestałam już zgłaszać problemy na BOK bo wiecznie słyszę, że to wina telefonu albo karty, albo mówią, że wiedzą o problemach i usilnie próbują go naprawić. Doładowanie mam do 1 stycznia, czytam tutaj na forum jak to się rozwija i coś czuję, że odlecę innym samolotem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Koloryzowanienapisał(-a)

Dzien dobry. I jak tam? Ja już nie mam problemu ze Spotify i strona Spotify za to strona nasz.orange.pl ładuje mi się tylko po włączeniu i wyłączeniu trybu samolotowego. Do tego za cholerę nie mogę od tygodnia zalogować się do aplikacji Santander na transmisji danych. Na drugim telefonie problem ze Spotify zniknął tak samo, ale nasz.oragne.pl się nie chce załadować. Trzeci numer przeniesiony do innego operatora od ponad tygodnia śmiga bez zarzutów. Przestałam już zgłaszać problemy na BOK bo wiecznie słyszę, że to wina telefonu albo karty, albo mówią, że wiedzą o problemach i usilnie próbują go naprawić. Doładowanie mam do 1 stycznia, czytam tutaj na forum jak to się rozwija i coś czuję, że odlecę innym samolotem.


U mnie jak na razie wszystko działa od rana, co będzie jutro pojutrze za tydzień to się okaże, to co piszesz o konsultantach to też ciekawy wątek, dzwonić do jednego mówi że to nie wina sieci Orange tylko wina telefonu albo karty SIM, rozmawiasz z długim konsultantem, to mówi że próbują usilnie problem naprawić bo u nich wystąpił problem z siecią, ciekawe bardzo ciekawe.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@murashid to nie jest ciekawe tylko irytujące. Niech ustalą przynajmniej wspólna wersję 😂 @Anonim  nie rób z techników osób które nie umieją błachostki rozwiązać bo jeszcze ich wygryziesz z roboty😉 i probelm ma dużo osób i to jest faktem. Przestańmy się dochodzić czy to problem lokalny, czy globalny bo to nikogo po za orange nie obchodzi. Niby coś z tym robią więc niech naprawią a wtedy każdy będzie miał w głębokim powiązaniu czy probelm był lokalny globalny czy międzygalaktyczny �


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

irek, weź się bo już nie mogę czytać. 
Dla Twojej informacji. Spotify działa już ok i to na iPhone. 
Wciąż nie działa:

- aplikacja Santander,

- strona nasz.orange,

- jakakolwiek poczta via program pocztowy. 

 

Jak tam wolisz „usterka” trwa. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Flex, Samsung S10, 21:16, DG, Spotify jest offline.


Screenshot_20191216-211640_Spotify.jpg