Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@Jarek  u mnie było niby ok,ale forum NO się otwierało długo, zrezygnowałem z ipv6 w profilu, jest lepiej.Screenshot_20191211-052029.png

 

Screenshot_20191211-052044.png

 

Screenshot_20191211-052103.png

Sprawdziłem auto konfiguracje (Dane Mobilne) dla smartfonów co mam, jest korekta od Orange, więc jak ktoś ma problemy, zrobić reset ustawień.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Anonimnapisał(-a)

@Jarek  u mnie było niby ok,ale forum NO się otwierało długo, zrezygnowałem z ipv6 w profilu, jest lepiej.Screenshot_20191211-052029.png

 

Screenshot_20191211-052044.png

 

Screenshot_20191211-052103.png

Sprawdziłem auto konfiguracje (Dane Mobilne) dla smartfonów co mam, jest korekta od Orange, więc jak ktoś ma problemy, zrobić reset ustawień.


O jakiej korekcie mówisz, o tej? Te ustawienia trzeba wprowadzić ręcznie, reset ustawień zmienia ustawienia na domyślne dla sieci, i nie są to ustawienia takie jakie widoczne są na screenie. W moim przypadku te ustawienia od pana Jarka nie pomogły, dalej dochodzi u mnie do sytuacji kiedy albo internetu nie mam w ogóle pomimo załączonych danych, albo jak internet mam, to nie działa aplikacja Spotify.Screenshot_2019-12-11-06-58-25-138_com.ksmobile.cb.png

 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

iPhone, OFnK, ustawienie domyślne internetipv6 - już nie działa Spotify. Kliknąłem Wyzeruj przy ustawieniach - nadal jest internetipv6. W tej chwili zrestartowałem, więc na ipv6 działa. Zmieniłem ręcznie na internet bez ipv6, tryb samolot i wyłączenie go - iPhone teraz daje komunikat Nie udało się uaktywnić sieci komórkowej, czyli nie działa nic. Zeruję, wrócił do ipv6, teraz działa. Kilkakrotnie sprawdzane i czekałem dłużej niż minutę. Działa Spotify i Spotify Connect.

 

Samsung, flex - aktualnie działa Spotify i Spotify Connect ale to nadal krótko (od północy).


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@Anonim "IPV6 nie działa jeszcze w 100%, miało zastąpić IPV4 dawno, ale jeszcze minie z 10 lat, zanim to nastąpi"

 

Jakie 10 lat, jak pula adresów ipv4 już się wyczerpała?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@marekwnapisał(-a)

iPhone, OFnK, ustawienie domyślne internetipv6 - już nie działa Spotify. Kliknąłem Wyzeruj przy ustawieniach - nadal jest internetipv6. W tej chwili zrestartowałem, więc na ipv6 działa. Zmieniłem ręcznie na internet bez ipv6, tryb samolot i wyłączenie go - iPhone teraz daje komunikat Nie udało się uaktywnić sieci komórkowej, czyli nie działa nic. Zeruję, wrócił do ipv6, teraz działa. Kilkakrotnie sprawdzane i czekałem dłużej niż minutę. Działa Spotify i Spotify Connect.

 

Samsung, flex - aktualnie działa Spotify i Spotify Connect ale to nadal krótko (od północy).


Ja mam ustawienia takie w swoim telefonie, i na tych ustawieniach kiedy włączę dane dochodzi do sytuacji takiej że albo internetu nie mam w ogóle, albo mam ale nie działa aplikacja Spotify.Screenshot_2019-12-10-22-59-54-159_com.android.settings.png

 

Screenshot_2019-12-10-23-00-07-710_com.android.settings.png

To są ustawienia domyślne dla sieci kiedy wykonam reset ustawień. Takie ustawienia miałem od początku kiedy kupiłem telefon i przyszedłem do sieci Orange, wkładając kartę SIM do nowego telefonu, takie ustawienia się zrobiły i na takich ustawieniach cały czas od prawie dwóch lat nie było problemu aż do teraz.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Tylko zobacz, u mnie na IPv4 na androidzie na razie działa ale we flexie, a u ciebie w OFnK. Lub inaczej, na IPv4 właśnie u mnie nie działa w OFnK ale na iPhone'ie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37145
  • 1374

Nie działa spotify na transmisji danych

Na iPhonie wpisz trzy razy ppp

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

A ja mam takie ustawienie jak pan pracujący z Orange zasugerował i żeby odpalić to forum po przejściu na transmisję danych komórkowych z wifi musiałam zresetować telefon. Więc problem dalej jest. Za to w sobotę przeszłam z Orange do innego operatora na tablecie i wszystko chodzi bez żadnych problemów. 😜


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@marekwnapisał(-a)

Tylko zobacz, u mnie na IPv4 na androidzie na razie działa ale we flexie, a u ciebie w OFnK. Lub inaczej, na IPv4 właśnie u mnie nie działa w OFnK ale na iPhone'ie.


Tak jak napisałem już wyżej dochodzi u mnie do trzech sytuacji, kiedy załączę dane komórkowe to albo internet mam i działa wszędzie łącznie ze Spotify, druga sytuacja internet mam i działa wszędzie oprócz Spotify, i sytuacja trzecia internetu nie mam w ogóle pomimo załączonych danych komórkowych, i wtedy żadna aplikacja nie łączy się z internetem czy to YouTube, aplikacje z pogodą, aplikacja bankowa, Spotify itp.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Wykonałem resetart telefonu jak Pan Jarek wczoraj sugerował. Niestety dzień po dniu dzieje się życia cud. Z tego samego internetu pisze właśnie ten post bez robienia niczego: apka orange leży, Spotify leżyScreenshot_2019-12-11-08-26-40-538_com.spotify.music.jpg

 

Screenshot_2019-12-11-08-26-19-413_pl.orange.mojeorange.jpg