Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ja żadnych blokad nie mam a nie działa. 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Przepraszam, ale to jest naprawdę podejście do klienta z epoki dawno minionej... Walczę z tym problemem od tygodnia - co chwilę na internecie LTE blokuje mi spotify - nie mogę wejść na stronę, ping spotify nie działa. Pomoc spotify nie stwierdziła nieprawidłowości.

 

Zamówiłem dzisiaj nowy router LTE - no i okazuje się że to wina ORANGE?... I żadnego komunikatu? Przykre - ciekawe czy mogę to zgłosić to UOKiK.

 

Oto co się dowiedziałem z czatu z helpdesk: Pana przypadek zostanie przekazany do dodatkowej analizy.
Nie możemy podać daty kiedy zostanie to poprawione, gdyż obecnie dział techniczny weryfikuje sytuację na kontach wielu klientów, u których wystepuje podobny problem. (...) Wiemy, że problem dotyczy klientów Orange, ale nie wiemy czy to nie kwestia np. po stronie firm zarządzających ruchem albo Spotify. Dlatego dopóki nie mamy potwierdzenia, że to u nas, i jestesmy w stanie to naprawić, nie możemy dac takiego komunikatu.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Brawo Orange. Doczekaliscie się artykułu bo to już przekracza pewne normy. 

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/aplikacje-i-rozrywka/spotify-problem-orange-na-karte-flex-co-rob...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie działa spotify na transmisji danych

Zanim UOKiK się czymś zajmie to minie kilka lat...

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Piotrekk85napisał(-a)
Mam pytanie do osób które mają problemy tylko ze spotify (a wszystkie inne rzeczy działają poprawnie): czy macie na mój Orange włączoną usługi DCB - blokada Content i DCB - blokada stref premium? Chodzi o prepaid. Jeśli tak, to prośba o wyłączenie ich na chwilę i sprawdzenie czy nie jest lepiej.

Chodzi o to? Mam wyłączoneScreenshot_2019-12-09-21-44-24-639_org.mozilla.firefox.png

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie działa spotify na transmisji danych

O to chodziło. Ok to mylny trop.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Mam ten sam problem. 

Huawei Mate 20 Pro. 

Orange Free na kartę. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie też losowo net nie działa poprawnie.

Jak się przywiesi to oprócz niedziałającego Spotify i nasz.orange.pl nie działa wtedy też ściąganie poczty z WP na Outlooku.

Taryfa Orange na kartę, okolice Wrocławia, router B715.

Radzę sobie resetem routera albo przełączeniem go na dane 3G i powrót na LTE.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Masz dokładnie to samo co ja. Spotify. Poczta (u mnie op i Mail na iOS) oraz Santander. Jak leży to wszystko równocześnie. 
Zgłoszenie do BOK zrobiłeś?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie Spotify nigdy od strzała nie działa - muszę przełączyć kartę (dual sim, obie niestety w Orange, jedna OFnK, druga postpaid), ubić Spotify i odpalić na nowo, to jakiś czas działa. Za to zdarza się dość często (po restarcie przez jakiś czas nie ma problemu), że po utracie zasięgu WiFi internetu do LTE/3G w ogóle nie ma, póki nie przełączę karty, ale nie wyłączę na chwilę do trybu samolotowego.