Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Tarasnapisał(-a)

w jaki sposób zgłaszacie problem, że jest on dalej analizowany i dostajecie smsy z informacją o statusie sprawy?

Ja jak rozmawiałem parę dni temu z konsultantem (czat przez apkę mobilną) to mnie zlał stwierdzeniem, że niemożliwe, żeby Orange blokowało dostęp do pojedynczych stron i żebym pisał do dostawcy usługi (Spotify)


Tak, jak w https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Nowe-M%C3%B3j-Orange-zg%C5%82o%C5%9B-problem-technic... - z tym ze przez WWW nie dzialalo mi to zglaszanie problemu, ale krok wczesniej byla opcja porozmawiania na czacie z konsultantem, trafila mi sie Pani Marta, ktora zglosila sprawe "do technika". 

 

Oczywiscie, ze da sie wylaczyc ruch do pojedynczej domeny 😉 Orange jako provider internetu ma mozliwosc konfigurowania przeplywu ruchu (w tym jego zablokowania, celowego lub przypadkowego), takze na pojedynczym obszarze, to wszystko sa zagadnienia zwiazane z konfiguracja sieci, routingiem ruchu i tak dalej. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ponownie Spotify nie działa zarówno na OFnK (druga karta OFnK) jak i na flexie. Ech. Na tym kończę spamowanie, chciałem tylko dać znać, że flexa też to dotyczy.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@marekwnapisał(-a)

Ponownie Spotify nie działa zarówno na OFnK (druga karta OFnK) jak i na flexie. Ech. Na tym kończę spamowanie, chciałem tylko dać znać, że flexa też to dotyczy.


Dzisiaj miałem telefon z sieci Orange, był to telefon komórkowy, nie wiedziałem nawet kto dzwoni,  Pan się przedstawił i powiedział że dzwoni w sprawie problemu który zgłaszałem, prosił mnie że jak jutro załączę dane komórkowe i zdarzy się tak że internet będzie a Spotify nie będzie działał, to mam tych danych komórkowych nie wyłączać tylko mam wziąć i zadzwonić do niego, że on by chciał to sprawdzić online na żywo co się dzieje na moim numerze,oczywiście zgodziłem się powiedziałem że nie ma najmniejszego problemu,osoba ta powiedziała też że problem występuje również w ofercie na abonament i Orange flex ale w dużo mniejszym stopniu niż w ofercie na kartę, na razie nie wiedzą co jest grane i o co chodzi.powiedział mi jeszcze że pierwsze sygnały że coś się dzieje z internetem zaczęli dostawać mniej więcej koło 11 listopada, u mnie z kolei problem wystąpił albo 24 albo 25 listopad a zgłoszenie zrobiłem 28 listopada.Tak więc jutro będę się z człowiekiem na pewno kontaktował na żywo kiedy nie będę miał internetu, zobaczymy co z tego wyjdzie jaki będzie efekt końcowy.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Przynajmniej zainteresowanie sprawą jest. Tymczasem na flexie połączenie do spotify chwilowo naprawiło się bez zrywania transmisji i tak przy wcześniej niedziałającym spotify jak i teraz przy działającym - nasz orange pl działało na flexie i działa. No to mają zagadkę. Szczęśliwy kot


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

O 18:00 włączyłem i wyłączyłem tryb samolotowy i załączyłem dane i cały czas je miałem załączone, sprawdzam teraz Spotify po półtorej godziny i okazuje się że Spotify przestał działać pomimo tego że cały czas od 18:00 przez te półtorej godziny dane miałem załączone, czyli wygląda tak jakby sesja sama wygasła, i pozbawiła Spotify dostępu do sieci.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Tak. Wlaczenie  na chwile trybu samolotowego pomaga. Niemniej problem ciagle istnieje i lezy po stronie Orange.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Cześć, dobrze że chociaż dowiedziałam się, że istnieje łatwiejszy sposób niż ciągły reset telefonu. U mnie nie działa aplikacja bankowa Santander i Spotify. Telefon Huawei, na karte.. Pakiet all inclusive z nielimitowanymi rozmowami, netem i smsami. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

Nie działa spotify na transmisji danych

@Werr_91 jaki region?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@spironapisał(-a)

@Werr_91 jaki region?



Poznań - wielkopolskie 🙂 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

20:05 włączam dane internet wszędzie jest, Spotify nie działa, uruchamiam tryb samolotowy, włączam dane i Spotify działa