Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 20
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Cześć, od kilku dni spotify nie może się połączyć na transmisji danych, ciągle się łączy lub jest offline. Inne aplikacje korzystające z transmisji danych działają bez zarzutu. Gdy telefon używa wifi, spotify działa ok. Próbowałem restartować telefon i na nowo zainstalować spotify, niestety nic to nie dało. Restartowałem również połączenia sieciowe co pomogło tylko na jakiś czas, tego samego dnia jednak problem powrócił.

 

Telefon to iphone 8. Do niedawna korzystałem zespotify bez żadnych problemów.

461 ODPOW. 461

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Nie działa spotify na transmisji danych

Znalazłem w sieci:

https://www.telepolis.pl/wiadomosci/taryfy-promocje-uslugi/koniec-spotify-premium-w-orange

 

Natomiast na stronie Orange: https://www.orange.pl/lp/spotify

 

To pewnie jest powód, że po WiFi działa, a przez transmisję danych już jest blokowane.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Nie działa spotify na transmisji danych

@boneidle wrzuć proszę screeny z ustaleniami do internetu


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 20
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Zapomniałem dodać, że mam telefon na kartę i nie korzystałem z żadnych pakietów typowo pod spotify. To z telepolis odnosi się do abonamentów. Poza tym, dosłownie tydzień temu jeszcze wszystko działało więc dla mnie problem leży gdzieś indziej..


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 20
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@spiro 
Image.jpg


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 20
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


Image-1.jpg

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Nie działa spotify na transmisji danych

@boneidle dziękuję. Proponuje nazwę użytkownika wpisać internet (z małej litery), hasło internet (również z małej). Następnie wyłącz i włącz telefon i sprawdź czy działa strona Google.com a potem aplikacja spotify.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 20
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@spiro dzięki wielkie. Póki co działa bez problemów. Wstrzymam się jeszcze jednak do jutra z ogłoszeniem sukcesu, bo tak jak pisałem wcześniej, resetowanie ustawień sieciowych również pomogło, ale tylko na jakiś czas. Później problem powrócił. Dam jutro znać czy całkowicie rozwiązało to problem.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Nie działa spotify na transmisji danych

Cieszę się. Jestem umiarkowanym optymistą co do skuteczności zaproponowanego rozwiązania 🙂

https://www.orange.pl/omnibook/konfiguracja-internetu-mms-i-sms-w-telefon-1


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 20
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@spiro Niestety problem powrócił :(. Sprawdzałem czy ustawienia sieciowe się nie zresetowały, ale dalej są takie jak w instrukcji, którą przesłałeś.