Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nano karta.


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nano karta.

Witam,

czy jest możliwośc zamówienia nano karty ze strony Orange? Salon w mojej miejscowości nie wymienia kart na nano, a ja nie mam możliwości jechac gdzieś dalej. Nie zależy mi na numerze, może być to nowa karta i nowy numer. Mam zamiar kupić sobie nowy telefon, jednak jedynie ten fakt nade mną ciąży.

4 ODPOW. 4

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Nano karta.

Nie musisz koniecznie wymieniać, jeżeli ktoś ma trochę sprytu w palcach to można przyciąć większą do rozmiaru nano.  Trzeba tylko na chwilę mieć taką na wzór. 😄


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Nano karta.

Jeśli też kupisz nowy starter z nowy numerem to będzie tam karta nano wystarczy wyłamać odpowiednio.
Anonim

Nie dotyczy

Nano karta.

Uzupełnię jeszcze wypowiedzi kolegów....w Internecie znajdziesz gotowe szablony i instrukcje jak dociąć kartę. Co do starterów, większość z nich sprzedawana jest w standardzie 3w1 normal-sim, mikro-sim i nano-sim. Na opakowaniu na każdym starterze jest odpowiednia informacja na ten temat. Pozdrawiam.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nano karta.

@telmadzia, możesz też pójść do dowolnego serwisu telefonów, nawet do jakiegoś małego punktu, gdzie sprzedawane są telefony - w większości są specjalne wycinaczki do zmniejszania rozmiarów kart - to znacznie mniejsze ryzyko uszkodzenia, niż gdy robisz to nożyczkami, a koszt to 5-10 zł 🙂