Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Najkorzystniejsza wartość doładowania.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Najkorzystniejsza wartość doładowania.

Witam jestem w Orange na kartę od stycznia tego roku. Z miesiąca na miesiąc ładowałem za 25 zł albo za 30 żeby mieć ciut na plus bo testowałem cały czas zasięg. Ogólnie teraz mogę powiedzieć że jak w Kępnie zrobili modyfikacje i łapie LTE+ zostaje w Orange. Pytanie czy korzystniej zasilić konto za 50 czy za 100 zł a może za 200 zł .  czy nie ma różnicy. Po prostu nie chce mi się co miesiąc pamiętać o doładowaniu. A jak wiadomo cebula w narodzie mocno więc pytam tych co w temacie 😄Screenshot_20190416-224835.jpg

 

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Najkorzystniejsza wartość doładowania.

A może masz konto w banku przez internet? Niektóre banki mają doładowanie cykliczne np pko bp. Co do korzyści - zależy ile wydajesz miesięcznie. Widzę że masz promocje nolimit za 25 zł, to chyba optymalnie tyle ale to trzeba przez stronę www Orange niestety ręcznie. Ew przy doładowaniu można wybrać opcję przy przypomniało smsem o końcu. Ew masz dużo kasy to 200 i masz 30 zł gratis.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Najkorzystniejsza wartość doładowania.

Tak mam no limit za 25 zł.  Chyba będzie najkorzystniej załadować za 200 zł znalezione w sieci 😉


SmartSelect_20190416-233610.jpg

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Najkorzystniejsza wartość doładowania.

Tylko bonus internetowy wg strony dalej jest ważny tylko 5 m-cy, tyle samo, co przy doładowaniu za 100 zł.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 13
  • 3
  • 0

Najkorzystniejsza wartość doładowania.

Czyli lepiej doładować 2 razy po 100 zł na to wychodzi 🤷


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Najkorzystniejsza wartość doładowania.

Tak myślę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Najkorzystniejsza wartość doładowania.

To zależy czy bonus czy złotówki.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Najkorzystniejsza wartość doładowania.

Generalnie bonus za doładowanie konta jest wykorzystywany w pierwszej kolejności. Więc nie powinno to mieć większego obecnie znaczenia 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Najkorzystniejsza wartość doładowania.

Przy doładowaniu 25 złotych co 25 dni utrzymasz 2 karty z internetem i rozmowami.

 

Pierwszą doładowuję co 25 dni kwotą 25 zł najlepiej przez stronę doładowania.

Włączam:

1) masz minuty za 1 zł  na miesiąc (tyle minut ile złotówek doładowania)(nie przepadają

przy takim doładowaniu)

2) Masz staż 10-30% więcej na promocyjne do Orange (nie przepada przy takim doładowaniu)

3) Skarbonkę z 2 numerem-kartą.

4) Cykliczny przelew 5 zł co 7 dni na drugi numer

 

Na drugim numerze włączam za 25 zł (uzyskane z pkt.4) cykliczne no limit rozmowy i SMS z bonusem internetowym.

 

Ze skarbonki korzystam jak zachodzi potrzeba.

Konto ważne rok na obydwu nie zaszkodzi, choć nie jest potrzebne.

 

Jak potrzeba zawsze jakiś pakiet można jeszcze dodatkowo dokupić oraz skorzystać z ekstra promocji.