Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Monitoring na karte SIM


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Monitoring na karte SIM

Witam w Lipcu tamtego roku zakupiłem na Allegro Karte SIM Orange 100 GB LTE. Miała ona służyć do monitoringu działki, karta działała nie było z nią żadnych problemów. Kilka dni temu (Luty 2021) monitoring przestał chodzić normalnie, kamera działa gdy jestem w tej samej sieci, gdy próbuje połączyć się z nią z innej sieci, to nie da rady. Wiele tu takich wątków, naczytałem się o statycznym IP usludze VPN i tym podobnych... Tylko moje pytanie, jakim cudem przez tyle czasu niie było takich problemów. Nie wiem czy karta SIM ma ową usługe VPN (Da się to sprawdzić?) Jakieś rozwiązania mojego problemu?

Pozdrawiam

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Monitoring na karte SIM

@Redzio1  Orange VPN to usługa płatna i dostępna tylko w abonamencie, wtedy gdy działa jest zdalny dostęp i porty stosowne otwarte. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Monitoring na karte SIM

Ale pół roku działała karta SIM w kamerze, a przestało działać nagle. Stąd moje zdezorientowanie, da się to jakoś wyjaśnić?

Anonim

Nie dotyczy

Monitoring na karte SIM

@Redzio1  to musisz wyjaśnić z Orange, tu nikt nie zgadnie, co się stało. Telefon czy Czat do konsultanta Orange. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Monitoring na karte SIM

@Redzio1 czy przypadkiem nie skończył się limit danych lub czas ważności karty SIM? Raczej bym stawiał na zakończoną ważność karty SIM. Przełuż ją do telefonu i sprawdż:

*124*# i zielona słuchawka - ważność i stan konta.

*101*01# i zielona słuchawka - stan pakietu danych.

Jak znasz numer telefonu karty SIM, to również uzyskasz informacje na i golonki lub czacie.

Warto zarejestrować się na Mój Orange, to będzie dostęp do informacji o stanie karty SIM przez www lub apkę.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Monitoring na karte SIM

Sprawdzdałem to, jest ponadd 90 GB wolne ważne do Marca 2022 więc odpada 😕


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Monitoring na karte SIM

A jak przyjdzie do kupowania takiego pakietu, to by podłączyć 2 takie Kamery przez karte sim będe potrzebował VPN czy VPN static?

Anonim

Nie dotyczy

Monitoring na karte SIM

Dynamiczne IP powinno wystarczyć, kamer możesz mieć i 2, IP się zmienia przy wylogowaniu z BTS, ale jak cię stać i chcesz mieć komfort to statyczne IP. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Monitoring na karte SIM

Tak tylko wkleje rozmowy z konsultantami na Live chacie.

Anonim

Nie dotyczy

Monitoring na karte SIM

@Redzio1  tak jak pisałem, Orange VPN włączysz tylko, jak sim karta w abonamencie, być może coś było nie tak i usługi na kamerach ci działały, teraz nie działają, prepaid ma jednak ograniczenia.