Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Migracja Orange Ekstra Numer na oddzielną kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Migracja Orange Ekstra Numer na oddzielną kartę

Cześć,

 

Od kilku lat posiadam usługę Orange Ekstra Numer przypiętą do głównego numeru telefonu. Lata temu zdecydowałem się na tę opcję ponieważ numer był mi potrzebny incydentalnie, a w razie potrzeby regulamin usługi umożliwiał przeniesienie numeru na oddzielną kartę. W ostatnim czasie podjąłem decyzję o przeniesieniu numeru na oddzielny SIM jednak w międzyczasie regulamin usługi się zmienił i nie ma już żadnej informacji o możliwości przeniesienia numeru. Czy mimo wszystko jest jakaś możliwość na uruchomienie numeru na oddzielnym SIMie?

 

 

 

___________________

*Temat przeniosłem z działu "Abonament" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52672
  • 710

Migracja Orange Ekstra Numer na oddzielną kartę

@TenTomek proponuję przenieść do oferty na kartę do konkurencji, a następnie wrócić do Orange 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52672
  • 710

Migracja Orange Ekstra Numer na oddzielną kartę

@TenTomek proponuję przenieść do oferty na kartę do konkurencji, a następnie wrócić do Orange 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12985
  • 53314
  • 619

Migracja Orange Ekstra Numer na oddzielną kartę

@ Tak jak napisał @ketrasaArtur nie ma możliwości w prosty sposób przenieść Extra Numeru na osobną kartę SIM. Kiedyś ta oferta była kierowana do osób, które z jakichś powodów musiały mieć numer dodatkowy bez karty- wirtualny. Widać zmiana regulaminu została wprowadzona z powodów biznesowych 🙂