Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Masz Staż zmiany???


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Masz Staż zmiany???

To może spróbuj zmigrować na nowy? Niedługo i tak będzie przymus. Może nie działa idealnie ale dane szybko się odświeżają.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Masz Staż zmiany???

Zmigrowałem.

Przy okazji zauważyłem, ze przy doładowaniu 25 zł czasami wpada 5 zł (20%) ważne 14 dni na konto promocyjne na prawie nowej karcie bez ustawionego mam staż (OFnK).

 

PS. SMS mówi o jakiejś promocji doładowań.

Doładowuję ze strony z konta na IPKO, ale nie nie mam zdefiniowanego stałego przelewu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Masz Staż zmiany???

Czemu czasami? Powinno "zawsze" w PKOBP jest promo dla doładowań oprócz 5 zł.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Masz Staż zmiany???

W takim razie mogę się domyślać skąd bierze się 9 zł ważne 30 dni na koncie promocyjnym przy doładowaniu przez stronę doładowania z wpłatą przez konto w IPKO

Ze stażu mam 30% z 25 zł to jest 7,5 zł (ważne 30 dni)

Dodatkowo 20% z 25 zł powinno być z promocji związanej z bankiem.

Te 5 zł niby powinno trafić na konto promocyjne z ważnością 14 dni.

Tu powstaje problem.

I jakość przy liczeniu kwoty powiększającej konto promocyjne brane  jest 25 zł z wpłaty i 5 zł z promocji poprzez liczenie 30% z sumy 25 zł + 5 zł.

Wykorzystano algorytm z promocji już nieobowiązujących tam gdzie powinno być co innego zastosowane tzn.

I sposób

30% z 25zł na promocyjne (30 dni) i 20% z 25 zł na promocyjne (ważne 14 dni)

Stosując zasadę, że liczy się dłuży termin łącznie powinno być 12,50 zł (ważne 30 dni)

 

II sposób

30% z 25zł na promocyjne (30 dni)

tylko 7,50 zł (ważne 30 dni) bo promocja bankowa jest w zasadzie regulaminowo dla przelewów cyklicznych.

 

Może coś nie doczytałem lub nie jest opublikowane i system liczy jak liczy.

 

PS Praktycznie konto promocyjne ma minimalne zastosowanie, szczególnie gdy nie jest się pewnym kolejności wykorzystania tak jak to ma miejsce w przypadku transmisji danych.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Masz Staż zmiany???

A robisz to przez przeglądarkę czy aplikację IKO? Bo są różne promocje.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Masz Staż zmiany???

W innych miejscach pisałem, ze mam stary telefon i zastanawiam się nad dobrym emulatorem androida do tych celów nie do gier. Przez przeglądarkę nie BLIK.

 

PS. Czy jest sprawdzony jakiś emulator androida nie do gier ale aplikacji Orange, play24, IKO itd.?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Masz Staż zmiany???

W PKO BP są trzy promocje (niestety ciężko mi znaleźć regulaminy i też nie znam wszystkich gwiazdek):

1) doładowania cykliczne zlecone w przeglądarkowym ipko https://www.pkobp.pl/wszystkie-promocje/doladowanie-telefonu/promocja-orange-doladowanie-cykliczne-b...
2) przez aplikację mobilną IKO https://www.pkobp.pl/wszystkie-promocje/doladowanie-telefonu/promocja-orange-20-procent-ekstra/
3) na wybranych bankomatach jest nalepka 20% więcej (na promocyjne do Orange) - nie znalazłem regulaminu

Doładowania na pewno nie obowiązują na 5 zł i wszystkie "niestandardowe kwoty". Z doświadczenia zaobserwowałem że są czasem premie extra:
1) w niektórych bankomatach nie ma nalepki a i tak dostaję 20% (szczególnie takich starych)
2) doładowanie jednorazowe z przeglądarkowego iPKO czasem na mój Orange bywają oznaczane jako IKO i dostaję bonus jak wymieniony wyżej

Wszystko daje 20% więcej na promocyjne. Sprawdź czy to może się nie rozjaśnia skąd ten bonus.

Anonim

Nie dotyczy

Masz Staż zmiany???


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Masz Staż zmiany???

Dzisiaj doładowałem ze strony z NMO konto starego nr z włączonym masz staż.

Wcześniej doładowywałem tez ze strony ale nie przez NMO, gdzie już nie muszę wpisywać danych jak nr i email. Pierwsza zadziałała promocja bankowa:

20% 5 zł na 14 dni

później przyszedł SMS 30% z Masz Staż na 30 dni tylko, że te 30% z 25 zł to było 9 zł

Łącznie konto promocyjne zwiększyło się o 14 zł z datą ważności 29.09.2019.

 

Wcześniej nie byłem w NMO i nie było 20% z promocji bankowej.

Bez zmian jest 9 zł za masz staż, które w ten sposób są liczone po jakiejś reklamacji promocyjnego.

 

PS data powinna chyba być 28.09.2019 i tu można się nadziać i stracić środki (jak nie bierze się daty doładowania a datę ważności zmniejszoną o 5) , powiadomienie o 20 dniach przychodzi z reguły prawidłowo.

PS2 Jeszcze do sprawdzenia jest czy promocja bankowa zadziała z połączenia stacjonarnego z NMO, czy tylko z mobilnego. Może się okazać, że nie ważne co pisze ale wazny jest rodzaj połączenia przy doładowaniu z NMO.