Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój telefon nie odbiera rozmów


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 1

Mój telefon nie odbiera rozmów

Dzień dobry, mam pewien problem z usługami orange. Otóż, kupiłem kilka miesięcy temu nową kartę orange z ofertą 80GB na rok, w pakiecie nie ma minut ani SMS'ów, tylko na top-up co już zrobiłem. Po zalogowaniu na aplikacje mój orange, widzę że mam numer zaaktywowany do dzwonienia i odbierania rozmów jeszcze na niecały rok. Tymczasem, nikt nie może się do mnie dodzwonić choć przychodzą mi wszystkie powiadomienia z orange i także ja mogę dzwonić wszędzie bez problemu. Czy ktoś wie jaka może być przyczyna?

 

________________
* Przeniosłem z działu Sieć i dostępność usług – moderator Michał

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53348
  • 620

Mój telefon nie odbiera rozmów

@HELL0-W0RLD  sprawdzałeś kartę w innym telefonie?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 1

Mój telefon nie odbiera rozmów

Właśnie spróbowałem i karta działa w innym telefonie więc wygląda na problem związany z urządzeniem. Czy jest jakieś rozwiązanie na taki problem?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12994
  • 53348
  • 620

Mój telefon nie odbiera rozmów

@HELL0-W0RLD szukaj w menu, a jeśli nie masz żadnych danych, zrób reset do ustawień fabrycznychy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22116
  • 181

Mój telefon nie odbiera rozmów


@HELL0-W0RLDnapisał(-a)

Właśnie spróbowałem i karta działa w innym telefonie więc wygląda na problem związany z urządzeniem. Czy jest jakieś rozwiązanie na taki problem?


Na problemy związane z zepsutym telefonem poradzić coś może serwis urządzeń GSM. Jednak często proste wyłącz-włącz wystarcza na opisaną przypadłość.