Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Likwidacja bonusu za doładowania 100 i 200zł.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Likwidacja bonusu za doładowania 100 i 200zł.

Dlaczego likwiduje się bonusy za doładowanie konta 100zł. lub 200zł. gdy się już jest klientem orange, a nowym potencjalnym klientom daje się 100zł.na start , przy zakupie nowego startera, żeby mieć nowych klientów.To czy ja dobrze rozumię , że na początek jedną ręką się daje żeby być klientem orange a później tą samą ręką się zabiera gdy się już jest klientem orange bonusy za doładowanie konta kwotą 100zł. lub 200zł.Gdzie tu jest logika?

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Likwidacja bonusu za doładowania 100 i 200zł.

Bonus 100 zł jest na konto promocyjne do wszystkich. Przy niskich stawkach rozliczeń międzyoperatorskich kosztuje nie wiele. Bonus za doładowanie jest na koncie głównym - można wydać się na co chce.

Ostatnie zmiany Orange uzasadnia jednakowo: przygotowanie nowych usług w przyszłości.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Likwidacja bonusu za doładowania 100 i 200zł.

Piotrekk85  Bardzo Ciebie proszę " szanujmy się wzajemnie " i nie pisz to co napisałeś , bo w jednym i drugim przypadku czy 100zł. na start , czy bonusy za doładowanie konta można wydać na co się chce ,nie zaklinaj rzeczywistości.Bardzo jestem ciekawy co o tym sądzą inni użytkownicy tutaj na forum. A uzasadnienie orange ,które piszesz , też jest co najmniej dziwne , bo ja na przykład stosując tą samą logikę mógłbym powiedzieć : " Zmieniam operatora w celu szukania nowych usług w PRZYSZŁOŚCI "

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Likwidacja bonusu za doładowania 100 i 200zł.

@jan1: skąd masz takie dane? Pokaż w takim razie regulamin lub zrzuty z smsów lub konta mój Orange albo inny dowód, że mogłeś to wykorzystać np. na zakup pakietu czy usługi premium.

Ja posłużę się regulaminami:
Bonus 100 zł na start https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/50769/23b9864b-8f6a-4b28-a283-21b2d9c2903c
Bonus – kwota 100 złotych, którą Uczestnik Promocji może wykorzystać w terminie 30 dni od momentu jej przyznania na standardowe połączenia głosowe z numerami komórkowymi i stacjonarnymi.
Bonusu nie można wykorzystać na połączenia głosowe z numerami międzynarodowymi, skróconymi i specjalnymi.

Bonus 30 zł za doładowanie 200 zł
https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/27430/54acf8fb-c9e2-460e-a63b-657f6aab9801.pdf
"Po wykonaniu doładowania w ramach Promocji zgodnie z pkt 4, 5 lub 6 konto główne
Abonenta zostanie automatycznie doładowane na kwotę 230 zł (200 zł + bonus 30 zł)."

Co do argumentacji - taką Orange podaje w swoich kanałach social mediach na pytania związane z podwyżkami i wyłączeniami promocji od września 2019. Jeśli spotkałeś się z inną argumentacją, to ją też zaprezentuj.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Likwidacja bonusu za doładowania 100 i 200zł.

Dokładnie tak jest jak @Piotrekk85 opisuje.

Bonus 100 PLN na start dostaje się na konto promocyjne i można wykorzystać tylko na połączenia głosowe. Nawet SMS-a nie da się wysłać opłacając z bonusa promocyjnego. Nawet w aplikacji Mój Orange bonus 100 PLN nie jest uwidoczniony. Poza tym jest przyznawany tylko do końca października 2019r.

Testy przeprowadzone na żywym, organizmie. Osobiste próby na starterze Orange.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

Likwidacja bonusu za doładowania 100 i 200zł.

Piotrekk85 moja polemika z Tobą ,  tutaj na forum jest dostępna dla wszystkich , i NIGDZIE nie pisałem że mogę to wykorzystać na zakup pakietu , czy usługi premium , tak że bardzo proszę nie manipuluje moimi odpowiedziami , i nie zmieniaj celowo tematu . Przytoczone przez Ciebie regulaminy potwierdzam , też je czytałem są ogólno dostępne na stronie orange , nadal twierdzę  że 100zł.na start , czy bonus za doładowanie konta mogę wykorzystać na rozmowy , oczywiście że krajowe , nigdzie nie pisałem inaczej.Co do argumentacji to ja już podałem  na przykładzie  tą argumentację i zamieniam się w słuch i czekam na wyrażenie opinii w tym temacie przez innych użytkowników tutaj na forum .


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Likwidacja bonusu za doładowania 100 i 200zł.


@jan1napisał(-a)

Piotrekk85  Bardzo Ciebie proszę " szanujmy się wzajemnie " i nie pisz to co napisałeś , bo w jednym i drugim przypadku czy 100zł. na start , czy bonusy za doładowanie konta można wydać na co się chce ,nie zaklinaj rzeczywistości.Bardzo jestem ciekawy co o tym sądzą inni użytkownicy tutaj na forum. A uzasadnienie orange ,które piszesz , też jest co najmniej dziwne , bo ja na przykład stosując tą samą logikę mógłbym powiedzieć : " Zmieniam operatora w celu szukania nowych usług w PRZYSZŁOŚCI "

 


Patrz post wyżej. Podkreśliłem to co zapierasz się, że nie pisałeś. Niestety bonus bonusowi nie równy.

Zresztą niedługo obydwa bonusy, czy na start, czy na konto główne zostaną zlikwidowane za kilka dni.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Likwidacja bonusu za doładowania 100 i 200zł.

Bonus na start może być przedłużony - często tak bywa. To raptem 5,5 godziny na zwykłe krajowe numery.