Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LIMIT 1000 Kart na Rejestracje Kart


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

LIMIT 1000 Kart na Rejestracje Kart

W dokumencie „Rejestracja numeru w Orange na kartę” obowiązujący od 25 I 2023r. wprowadzono taki zapis

Z uwagi na bezpieczeństwo, integralność sieci i wydajność systemów Orange Polska S.A. na jednym Abonencie (osobie fizycznej
lub firmie) nie może być zarejestrowane więcej niż 1000 (tysiąc) kart SIM. Niniejsze postanowienie nie dotyczy numerów
zarejestrowanych przed 25 stycznia 2023 roku

https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006406/4109119663.pdf

6 ODPOW. 6

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

LIMIT 1000 Kart na Rejestracje Kart

@Windowv2 regulamin regulaminem, natomiast rzeczywistość jest taka, że przy zarejestrowanych 10 lub  więcej karta SIM na osobę indywidualną, konto Mój Orange już może się wysypać. Może tu chodzi o obsługę kart SIM. Przy 1001 karcie SIM, po prostu nie będzie się logowała do sieci. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

LIMIT 1000 Kart na Rejestracje Kart

@ketrasaArtur kojarzę Twoje przeróbkę kontem. 

 

Swoją drogą jak dla mnie limit 1000 kart to i tak dość wysoki. Nie bardzo sobie wyobrażam aby ktoś miał potrzebę rejestrować na siebie tyle numerów. Swoją drogą ciekawie musiałaby wyglądać kartoteka takiego klienta 😅


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

LIMIT 1000 Kart na Rejestracje Kart

Myślę że zjawisko jak najbardziej realne. Przykład? Rejestracja na bezdomnego i wykorzystanie tych kart do aktywacji różnych kont w internecie. Aktywacja i do śmieci. I tak w kółko. Pytanie czy Orange usuwa takie nieaktywne karty z kartoteki klienta.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

LIMIT 1000 Kart na Rejestracje Kart

@maciejnet Rejestracja na bezdomnego trochę się mija z tą cała ideą zgłaszania kartę. Zresztą nawet tak jak piszesz ciężko mi sobie wyobrazić by ktoś na aż tylu serwisach się rejestrował. 

 

Jak kiedyś kontaktowałam się w Orange widzieli numer prepaid który już od jakiegoś czasu nie jest aktywny. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

LIMIT 1000 Kart na Rejestracje Kart

Sporo kart SIM zużywają młodzi, po zużyciu GB z promocyjnego startera, pozbywają się karty SIM 😃

Dawne czasy jak nie było rejestracji SIM, zużywałem i 5 SIM kart na miesiąc 🤣

Promocję z karty wykorzystałem i utylizacja SIM karty 😆


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52433
  • 701

LIMIT 1000 Kart na Rejestracje Kart


@maciejnetnapisał(-a)

(...)

Pytanie czy Orange usuwa takie nieaktywne karty z kartoteki klienta.

 

@Kimirikonapisał(-a)

(...)

Jak kiedyś kontaktowałam się w Orange widzieli numer prepaid który już od jakiegoś czasu nie jest aktywny. 


Raczej Orange nie usuwa nieaktywnych kart SIM z konta klienta. Klient nie ma wglądu w nieaktywny numer, ale niektórzy konsultanci faktycznie mają dostęp do naszych archiwów. Miałem sporo numerów, a po zmianie Mój Orange na 5.X do tej pory odczuwam utrudnienia w działaniu konta. Dlatego prawie wszystkie numery przeniosłem na rodzinę. Mam więc porównanie nawet w szybkości ładowni a danych na koncie Mój Orange. U mnie trwa to nawet z minutę, na kontach w rodzinie kilka sekund.