Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LEJEK

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

LEJEK

Jak włączyc usługe lejek w orange free na karte?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

LEJEK

Nie wysyłaj wspomnianego przez @Mariusz SMS-u.

 

Usługi Lejek nie trzeba włączać. Jeśli posiadasz pakiet lub bonus, w ramach której jest on przyznany, włączy się automatycznie po wykorzystaniu wszystkich posiadanych pakietów.

Jeśli masz bonus za doładowanie, i wykorzystasz go przed końcem ważności bonusu, to do końca tego terminu, możesz korzystać z ograniczenia prędkości czyli lejka właśnie.

gdy ważność bonusu upłynie, lejek także zostanie wyłączony (zakładając, że nie masz innego pakietu, w ramach którego byłby lejek).

 

Jeśli z kolei, zależałoby Ci na przywróceniu pełnej prędkości, polecamy włączyć jeden z pakietów internetowych, dzięki czemu obniżysz koszt transmisji danych 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

LEJEK

STOP LEJEK pod nr 80733.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

LEJEK

Nie wysyłaj wspomnianego przez @Mariusz SMS-u.

 

Usługi Lejek nie trzeba włączać. Jeśli posiadasz pakiet lub bonus, w ramach której jest on przyznany, włączy się automatycznie po wykorzystaniu wszystkich posiadanych pakietów.

Jeśli masz bonus za doładowanie, i wykorzystasz go przed końcem ważności bonusu, to do końca tego terminu, możesz korzystać z ograniczenia prędkości czyli lejka właśnie.

gdy ważność bonusu upłynie, lejek także zostanie wyłączony (zakładając, że nie masz innego pakietu, w ramach którego byłby lejek).

 

Jeśli z kolei, zależałoby Ci na przywróceniu pełnej prędkości, polecamy włączyć jeden z pakietów internetowych, dzięki czemu obniżysz koszt transmisji danych 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

LEJEK


@Mariusznapisał(-a)

STOP LEJEK pod nr 80733.


Chodziło o WŁĄCZENIE! 😉


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

LEJEK

Może tylko uzupełnię. Lejek nie jest wyłączany na zawsze. Przy aktywacji nowego pakietu (przy założeniu, że ten pakiet ma lejek) lejek jest przywracany. Natomiast wyłączonego lejka dla danego pakietu nie da się przywrócić.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

LEJEK

@piotrKawiory, tak teraz chodzi o włączenie. 

Przed edycją wpisu autorowi chodziło o wyłączenie, dlatego podałem taką odpowiedź. Po kilku minutach otrzymałem Pw, że chodzi jednak o włączenie lejka.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

LEJEK


@Mariusznapisał(-a)

@piotrKawiory, tak teraz chodzi o włączenie. 

Przed edycją wpisu autorowi chodziło o wyłączenie, dlatego podałem taką odpowiedź. Po kilku minutach otrzymałem Pw, że chodzi jednak o włączenie lejka.


Tego nie wiedziałem, więc ok.! 😄


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

LEJEK

Jak ponownie włączyć Lejek? 

Doładowuje orange na karte i włączyłam stop lejek. Jednak w ciągu 5 min pobrało 70 zł (wyłącznie sprawdzając pocztę) i chce jak najszybciej włączyć lejek z powrotem. Jest na to kod? Czy jeśli doładuje konto, to nadal usługa stop lejek będzie aktywna? Korzystałam do tej pory z pakietu internetowego 12 zl na 30dni.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

LEJEK

Abonent nie ma możliwości cofnięcia dyspozycji wyłączenia Lejka i ponownej aktywacji dezaktywowanego Lejka.

 

Z jakiej taryfy i usług korzystasz ?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

LEJEK

Nowe orange go + co miesiąc pakiet 2GB za 12 zł. Doładowałam konto, ponieważ chciałam ponownie aktywować pakiet ale nie ma takiej możliwości (nie można osobno wykupić,a automatycznie włącza się raz na miesiąc )