Nie można wyświetlić tego widżeta.
Konto usunięte
Nie dotyczy

Nie mogę zadzwonić

Nie mogę nigdzie zadzwonić, smsować mogę, dane komórkowe też działają. W ustawienia połączeń nie mogę wejść, wyświetla się błąd "Błąd sieci lub karty SIM". Telefon Sony Xperia M4 Aqua.

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 31, Ekspert
  • 1906
  • 2102
  • 117

Nie mogę zadzwonić

Wyłącz telefon, wysuń i wsuń kartę SIM i ponownie uruchom. Możesz też sprawdzić SIM w innym telefonie.

Poziom 40, Guru *****
  • 25688
  • 15014
  • 1150

Nie mogę zadzwonić

Sprawdź ustawienia połączeń w części dotyczącej prezentacji numeru przy połączeniu przychodzącym. Wybierz ustala sieć.
.
Konto usunięte
Nie dotyczy

Nie mogę zadzwonić

W ustawieniach połączeń takiej opcji nie mam

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25688
  • 15014
  • 1150

Nie mogę zadzwonić

A indentyfikacja rozmówcy?
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 847
  • 1516
  • 157

Nie mogę zadzwonić

[ Edytowane ]

Wejdź w ustawienia (przesuń palcami z gory w dół i wybierz ikonę śrubki) > połączenia > ustawienia dodatkowe > wyświetl id / identyfikacja połączenia.

Jeśli jesteś za granicą :

Jeśli to nie pomoże, zadzwoń pod *114*1#. Jeśli okaże się, że masz włączona usługę Orange Ekstra Numer (to dodatkowy numer telefonu). Jeśli chcesz ją wyłączyć, wpisz *114*9#. Po wyłączeniu, może być konieczność wyłączenia I ponownego włączenia telefonu.

Jeśli nie chcesz jej wyłączyć, wykonywanie połączeń będzie możliwe kodem *123*NrTelefonu# - po chwili oddzwoni centrala i zestawi połączenie.

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange
Czat pracuje: od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt) od 7 do 21:30.

Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.

Kod do Orange Flex-50 zł - podczas rejestracji podaj kod JAREKWAZM, a po miesiącu dostaniesz zwrot 50 zł Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Konto usunięte
Nie dotyczy

Nie mogę zadzwonić

Błąd sieci lub karty SIM

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 40, Guru *****
  • 25688
  • 15014
  • 1150