Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kumulacja pakietów internetowych z doładowań - jak to w praktyce wygląda?

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa wersja pakietu rozmowy, SMS-y bez limitu do wszystkich + GB.

A czemu nie wykorzystasz bonus z pakietu? Dla mnie 15 GB to na kilka dni idzie 😉

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowa wersja pakietu rozmowy, SMS-y bez limitu do wszystkich + GB.

Się boję, że znowu mi pożre kasę Emotikon: zakłopotany

Tobie wystarcza na kilka dni ? Mnie to się wydaje, że ten internet w telefonie pędzi jak halny Emotikon: Zaskoczony a tu się okazuje, że wcale tak nie jest Emotikon: Język hm nie rozumiem, nie wiem jak sprawdzać ile mi zeszło, przecież nie będę wciąż słała SMS-ów   "ile"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kumulacja pakietów internetowych z doładowań - jak to w praktyce wygląda?

A na mój Orange możesz sprawdzić ile zużywasz. Ew nie doładuj się na zaś jak masz nolimit to nie będzie zżerać kasy.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowa wersja pakietu rozmowy, SMS-y bez limitu do wszystkich + GB.

No toż Ci mówię, że mogłabym sprawdzać ( chyba ) ale gdybym migrowała do Nowego Mój Orange, a ja wciąż w Starym siedzę sobie @Piotrekk85  Emotikon: sfrustrowany

Oni w Starym to prawie wszystko w mig likwidują, a ja się tak przywiązałam do niego Emotikon: Smutny


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Kumulacja pakietów internetowych z doładowań - jak to w praktyce wygląda?

Help Emotikon: Zaskoczony

Doładowałam dziś za zł 50 i nic nie rozumiem ( pewno przez tą pogodę ) w każdym bądź razie pakiet promocyjny się zmienił, ale pakiet internetu nie ( stoi w miejscu Emotikon: zakłopotany )

Więc moje pytanie jest takie - czy muszę go znów aktywować kodem jak za pierwszym razem? Zbieram pomału na ten za 300 ( pewnie aktywuję go w czerwcu )

Jeśli np. jutro wyślę kod na pakiet za 25 to będę miała znowu 30 dni, i czy ten pakiet internet  się powiększy? Hm zupełnie nie wiem 😞 

 


Screenshot_2019-05-20 Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet Orange Polska(1).png

Anonim

Nie dotyczy

Kumulacja pakietów internetowych z doładowań - jak to w praktyce wygląda?

Na moje oko jest prawidłowo, pakiet internetu kodem wydłuż i będzie ok.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Kumulacja pakietów internetowych z doładowań - jak to w praktyce wygląda?

No tom dziś się sprężyła i machnęłam za 300 PLN 🙂 Mam spokój na cały rok, ale jakoś takoś sobie myślę, że mi będzie troszkę smutno bez doładowywania Emotikon: Smutny bez SMS od Orange co to mi przysyłali monity o tym, że mi się kończy pakiet, etc. I jak tu dalej żyć kurka wodna Emotikon: Język nijak nie wiem Emotikon: sfrustrowany


Screenshot_2019-06-05 Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet Orange Polska(1).png

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Kumulacja pakietów internetowych z doładowań - jak to w praktyce wygląda?

widzę,że nie żałujesz kasy.

ja tam sprawdziłem w sobotę czy ze startówki za 5 zł w YES da się wyciągnąć 72 GB po zmianie na OFnK

 

i udało sięi udało się

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Kumulacja pakietów internetowych z doładowań - jak to w praktyce wygląda?

@andrzej1441  he,he widzę żeś ładnie nazbierał, ale patrz na daty ważności też 😉 Ja pogubiłabym się w tej zabawie zbierania GB 🙂 temu zaszalałam 🙂

 

@andrzej1441  a czemu nie masz nic na koncie promocyjnym do Orange ? ciekawe ;(


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Kumulacja pakietów internetowych z doładowań - jak to w praktyce wygląda?

To było sprawdzenie ukrytej możliwości startówek YES

W zasadzie to korzystam z 2 kart OFnk

Jedną tylko doładowuję co 25 dni po 25 zł

Schowek02.png

 drugą doładowuję tylko przelewami SMS z pierwszej

Schowek03.png

i na tej drugiej zbieram na 1 TB, ale nie wiem czy będzie taka potrzeba skoro za 5 zł można mieć 72 GB, a mam kilka startówek ważnych do 31.12.2012r.

2 numery z możliwością dzwonienia i internetem i tak muszę mieć.