Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ktoś doładowuje na mój koszt

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 17
  • 0

Ktoś doładowuje na mój koszt

Tak znam. Dzień po moim komentarzu ktoś miał podobny problem

 

https://www.nieznany-numer.pl/Numer/452544255


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 267
  • 1664
  • 0

Ktoś doładowuje na mój koszt


@Lukaszielonkanapisał(-a)

Trochę inne, ale podobne...+ do MO miałem jeszcze pin.


Pin tylko w appce, na www jest tylko hasło... 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1730
  • 8444
  • 64

Ktoś doładowuje na mój koszt

@Lukaszielonka Zapytam jeszcze ku przestrodze. To była opcja „Doładowanie konta z telefonu z rachunkiem”? https://doladowania.orange.pl/oferta/wszystkie-sposoby-doladowania


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22249
  • 183

Ktoś doładowuje na mój koszt

@Lukaszielonka 

Nie korzystałem nigdy z tej usługi więc pewien nie jestem, ale Ty tak serio z tym SMSem do rzekomego anulowania doładowania?

Czy ktoś może potwierdzić że Orange stosuje takie absurdalne procedury? IMHO to właśnie ten SMS jest albo przynajmniej może być problemem, a odpowiedź na niego uruchamia doładowanie. Mogę się oczywiście mylić, jeśli tak to niech mnie ktoś poprawi.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 17
  • 0

Ktoś doładowuje na mój koszt

Wiadomość przyszła od Orange. Z tego samego Orange co dostaje multum wiadomości jaki jestem bezpieczny w sieci itp.

 

Nie wiem w jaki sposób ktoś wnioskuje o doładowanie. Przy drugim ataku, zanim wyłączyłem opcje doładowań dostałem 5 takich wniosków. Gdybym wtedy nie odpisał anuluj to Orange by to doliczył do faktury.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 267
  • 1664
  • 0

Ktoś doładowuje na mój koszt


@Lukaszielonkanapisał(-a)

Wiadomość przyszła od Orange. Z tego samego Orange co dostaje multum wiadomości jaki jestem bezpieczny w sieci itp.

 

Nie wiem w jaki sposób ktoś wnioskuje o doładowanie. Przy drugim ataku, zanim wyłączyłem opcje doładowań dostałem 5 takich wniosków. Gdybym wtedy nie odpisał anuluj to Orange by to doliczył do faktury.


I tu znowu (pamiętacie sprawę z abonamentem na gry zamawiane i opłacane elektronicznie?) kłania się negatywny system potwierdzania zleceń elektronicznych w Orange. To powinno być ZAPYTANIE O POTWIERDZENIE a nie informacja o możliwości odwołania!

Wiem, sytuacja jest nieco inna bo zlecenie wychodzi z MO ale gdy chodzi kasę to potwierdzeń nigdy nie za dużo. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 343
  • 1753
  • 3

Ktoś doładowuje na mój koszt

@Lukaszielonka  W trybie pilnym składaj reklamację i zastrzeżenia odnośnie tej usługi.Jesli ktoś doładowuje na Twój koszt telefon to tak nie powinno być.Wszystkie smsy i wydarzenia opisz operatorowi mam nadzieję że dojdziecie do porozumienia.