Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konto promocyjne

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Konto promocyjne

Witam, 

chciałam zapytać, jak wykorzystać środki z konta promocyjnego. Zazwyczaj wykupuję pakiet rozmowy i SMS-y + pakiet GB za 25 PLN na 30 dni. Skończył mi się transfer danych i teoretycznie powinna być możliwość korzystania z transferu tak, żeby opłacany był ze środków na koncie promocyjnym. Jadnak w praktyce coś nie działa albo o czymś nie wiem, bo jakoś nie mogę korzystać z komórkowej transmisji danych. Nie mogę wykorzystać tych środków, chociaż mam prawie 40 PLN na koncie promocyjnym. O co chodzi? Jak to zrobić? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto promocyjne

W przypadku tego pakietu domyślnie jest lejek (wolniejsza transmisja, ale bezpłatna).

By wykorzystać konto promocyjne, musisz wyłączyć lejek. Tylko wtedy pójdą też środki z konta głównego jeśli posiadasz (po wykorzystaniu konta promocyjnego).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konto promocyjne

W przypadku tego pakietu domyślnie jest lejek (wolniejsza transmisja, ale bezpłatna).

By wykorzystać konto promocyjne, musisz wyłączyć lejek. Tylko wtedy pójdą też środki z konta głównego jeśli posiadasz (po wykorzystaniu konta promocyjnego).

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Konto promocyjne

Nie polecam, ale trzeba wyłączyć darmowe lejki, aby środki na internet szły najpierw z konta promocyjnego a następnie z głównego.

Praktycznie można wykorzystać na MMS-y do orange.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Konto promocyjne

@madeline przy włączonym pakiecie rozmowy, SMS-y do wszystkich + GB trudno jest wykorzystać środki z konta promocyjnego. Można zdjąć lejek ograniczający pobieranie środków lub wyłączyć pakiet. Trzeba pilnować wtedy wykorzystanie środków, ale przez aplikację, czy konto NMO może być utrudnione, ze względu na czas odświeżania danych.

 

Proponuję nic nie zmieniać, o koncie promocyjnym zapomnieć lub jak wspomniał @andrzej1441 zużyć na MMS-y do Orange, natomiast konto doładować i jeśli jest taryfa FREE, zostanie dodany bonus GB z doładowania, albo dokupić dodatkowy pakiet GB z oferty Internetu elastycznego:

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#pakiety-internetowe-obecny-klient