Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konto promocyjne do Orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Konto promocyjne do Orange

Mam 6 zł na koncie promocyjnym do Orange. Pisze tam żeby przelać środki na konto główne trzeba aktywować skarbonkę ale skarbonki już nie ma. Jak mam to zrobić lub jak inaczej można wykorzystać te środki?


IMG_20200521_095937.jpg
10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Konto promocyjne do Orange

@MatixCraft wygląda mi, że to jest tylko podpowiedź do założenia skarbonki, z której można było przelać środki na konto główne lub promocyjne.

Zostaje jeszcze wykorzystać obecne środki z konta promocyjnego na połączenia do Orange i internet, jak nie ma innych pakietów.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Konto promocyjne do Orange

Z konta promocyjnego nie przelejesz środków. Wykorzystasz je na rozmowy, smsy, mmsy i internet w sieci Orange, jeśli nie masz włączonych pakietów. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Konto promocyjne do Orange

@MatixCraft jak na koncie promocyjnym to środki zgromadzone na koncie promocyjnym możesz wykorzystać na:

  • połączenia, SMS-y i MMS-y w sieci mobilnej Orange,
  • połączenia z internetem.

Środki zgromadzone na koncie promocyjnym nie mogą być wykorzystane na:

  • SMS-y wysyłane pod numery stacjonarne oraz numery specjalne,
  • połączenia z numerami stacjonarnymi,
  • zakup płatnych aplikacji, gier, dzwonków itp.,
  • streaming video, który jest droższy od ceny standardowej,
  • połączenia realizowane w roamingu oraz na połączenia międzynarodowe.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Konto promocyjne do Orange

Połączenia z internetem

Czy mogę sobie za nie wykupić pakiet internetu? Czy działa to na pakiet 5GB za 5 zł?


IMG_20200521_104449.jpg

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Konto promocyjne do Orange

@MatixCraft niestety z konta promocyjnego nie możesz wykupić pakietu internetowego, tylko z konta głównego. Środki z konta promocyjnego mogą być tylko użyte na potrzeby internetu po wykorzystaniu pakietu z doładowań, czyli najpierw zchodzi pakiet 32,25 GB, następnie środki promocyjne, a po nim już lecą środki z konta głównego.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Konto promocyjne do Orange

@MatixCraft nie mozesz na ten pakiet, ale jak masz tyle internetu to bez sensu dokupywac jeszcze


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Konto promocyjne do Orange

@MatixCraft jeżeli chcesz zakupić dodatkowy pakiet 5 GB podany w SMS-ie, to opłata zostanie pobrana z konta głównego, nie z konta promocyjnego.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Konto promocyjne do Orange

Ja nie rozumiem jednego - mianowicie dlaczego po zlikwidowaniu "SKARBONKI " przychodzi jeszcze SMS o treści AKTYWUJ SKARBONKĘ itd...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Konto promocyjne do Orange

@wscieklaewka pewnie tak szybko zrobili likwidację Skarbonki, że nie zdążyli wprowadzić zmian w systemie. Sami są zaskoczeni tym faktem 😁