Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konto Ważne Rok wydłużyło do roku połączenia wychodzące ale przychodzących już nie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 12
  • 0

Konto Ważne Rok wydłużyło do roku połączenia wychodzące ale przychodzących już nie.

Aktywowałam dzisiaj "Konto ważne rok" i choć kod *124*# informuje, że konto mam ważne 366 dni zakładka Podsumowanie w Mój Orange pokazuje coś takiego:

 

Możesz dzwonić jeszcze 365 dni, do 02.11.2017

Możesz odbierać jeszcze 256 dni, do 18.07.2017

Skarbonka Ważne do za 257 dni,17.07.2017

 

Czyli bzdury na kiju.

Nie dość, że czas odbierania połączeń jest krótszy niż okres ich wykonywania to jeszcze do 18 lipca 2017 zostało mniej dni niż do 17 lipca 2016.

 

Podobnie wygląda sytuacja u mojej may której "Konto Ważne Rok" aktywowałam wczoraj".

 

Według Mój Orange 18 lipca 2017 zdezaktywuje mi się numer mimo aktywnych połączeń wychodzących i kodu *124*# mówiącego, że mam jeszcze ~110 dni ważności konta. Czy to ma jakikolwiek sens? Chyba nie jest to celowe działnie mające zmusić klientów do częstszych doładowań? Szczęśliwy kot

 

Proszę o naprawienie skryptu/promocji i niestraszenie ludzi. 

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32334
  • 36279
  • 1366

Konto Ważne Rok wydłużyło do roku połączenia wychodzące ale przychodzących już nie.

Ja co roku tak mam. Po kilku dniach sytuacja odświeża się na poprawną.
Anonim

Nie dotyczy

Konto Ważne Rok wydłużyło do roku połączenia wychodzące ale przychodzących już nie.

@Kabisa dokładnie jest tak jak pisze @Piotrekk85. Mam też często ten sam problem, ale jeszcze nigdy mi nic nie przepadło.