Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec ważności bonusu za doladowanie


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Koniec ważności bonusu za doladowanie

Dostalem dzisiaj sms, ze "Minela waznosc bonusu na Internet. Jesli potrzebujesz wiecej GB, doladuj konto dowolna kwota lub wlacz pakiet Internetu.."

Dlaczego wylaczyli mi internet skoro wczoraj przrdluzylem waznosc konta o rok? Co to wgl jest, ze mam 70gb neta a oni mi go poprostu wylaczaja? Kase na koncie mam. Nie wiem o co chodzi.

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Koniec ważności bonusu za doladowanie

Promocja konto ważne rok nie wydłuża bonusu za doładowanie. Taki bonus można przedłużyć tylko kolejnym doładowaniem.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Koniec ważności bonusu za doladowanie


@MrJohnyWoWnapisał(-a)

Dostalem dzisiaj sms, ze "Minela waznosc bonusu na Internet. Jesli potrzebujesz wiecej GB, doladuj konto dowolna kwota lub wlacz pakiet Internetu.."

Dlaczego wylaczyli mi internet skoro wczoraj przrdluzylem waznosc konta o rok? Co to wgl jest, ze mam 70gb neta a oni mi go poprostu wylaczaja? Kase na koncie mam. Nie wiem o co chodzi.


RWK już od roku (od czasu Grunwaldu, niestety...) nie przedłuża pakietu GB z doładowań. Póki co włącz sobie na pocieszenie 10GB na 7 dni z okazji festiwalu w Krakowie 😉

Wyślij darmowy SMS o treści FESTIWAL na numer 80830

https://www.orange.pl/view/festiwale#FestiwaleGloriousSG


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Koniec ważności bonusu za doladowanie

Szkoda. Powinno byc tak, ze jak mam te gb to powinienem miec tak dlugo az je wykorzystam. 

I dzieki za info o darmowych gb, sms juz poszedl. 🙂