Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kolejność wykorzystywania internetu w ofercie na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kolejność wykorzystywania internetu w ofercie na kartę

Teraz ja zadam pytanie - czy ktoś z Orange ma aktualną i oficjalną rozpiskę kolejności wykorzystania pakietów w ofercie na kartę po zmianach z ubiegłego tygodnia?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Kolejność wykorzystywania internetu w ofercie na kartę

Cześć, po kolei.

 

  1. Wprowadzenie nowej oferty nie zmieniło niczego w kolejności wykorzystywania pakietów. Jest taka sama jak wcześniej.
  2. Możesz mieć aktywny tylko pakiet jednorazowy lub tylko cykliczny.
  3. W przypadku włączenia kilku pakietów, także innego rodzaju, ilość danych się łączy, a okres ważności jest wydłużany o wartość nowo włączonego pakietu.
  4. W przypadku włączenia innego rodzaju pakietu cyklicznego niż posiadany, ilość danych się łączy, okres ważności się wydłuża, pakiet będzie się odnawiać zgodnie z ostatnio wybranym cyklem począwszy od zakończenia terminu ważności.
  5. Stare kody aktywacyjne nadal działają (zdaje się, że tymczasowo), w wypadku pakietu na 7 dni będzie to 3 GB, ale pakiet kosztować będzie 7 zł. Stary pakiet wprawdzie mial 10 GB, ale kosztował 12 zł.
  6. Kwestię dostępności starego kodu na 7 dni zgłosiłem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

24 ODPOW. 24

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Kolejność wykorzystywania internetu w ofercie na kartę


@Piotrekk85napisał(-a)

Teraz ja zadam pytanie - czy ktoś z Orange ma aktualną i oficjalną rozpiskę kolejności wykorzystania pakietów w ofercie na kartę po zmianach z ubiegłego tygodnia?


Chętnie bym pomógł, ale nie wiem o jakie zmiany chodzi? 😞

Chyba nie o odświeżoną usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”? 😕


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kolejność wykorzystywania internetu w ofercie na kartę

Tak. O to mi chodzi. Np za 25 zł są dwa różne pakiety i są różne wersje - czy się sumują czy nie, ew który ma priorytet

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Kolejność wykorzystywania internetu w ofercie na kartę

@Piotrekk85, czy mówisz o sytuacji gdy ktoś ma włączoną wersję jednorazową i cykliczną jednocześnie, czy o różnych pakietach za 25zł (np Rozmowy+SMS+GB i 5GB+SMS)?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kolejność wykorzystywania internetu w ofercie na kartę

Nie, jednorazowej i cyklicznej nie można mieć jednocześnie. Chodzi mi np. o sytuację np jeśli ktoś ma pakiet jednorazowy stary i nowy. Albo stary na 30 dni i nowy na 3 dni. Czy inne miksy pakietów 😉

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kolejność wykorzystywania internetu w ofercie na kartę


@Piotrekk85napisał(-a)
Nie, jednorazowej i cyklicznej nie można mieć jednocześnie. Chodzi mi np. o sytuację np jeśli ktoś ma pakiet jednorazowy stary i nowy. Albo stary na 30 dni i nowy na 3 dni. Czy inne miksy pakietów 😉

Sumują się.

 

Okresy ważności i pakiety danych będą się sumować.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kolejność wykorzystywania internetu w ofercie na kartę

Skąd te info? Wszystkie nowe się sumują wg regulaminu. A reszta?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Kolejność wykorzystywania internetu w ofercie na kartę

To jest oferta praktycznie ta sama tylko powiększona, dlatego powinny się sumować. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kolejność wykorzystywania internetu w ofercie na kartę

Masz pewność?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kolejność wykorzystywania internetu w ofercie na kartę

Spójrz też na regulaminy
https://orange.binaries.pl/bw/20155/0/27836/5d10e95c-2f7c-4e37-827f-8af1def47d4a.pdf
http://bezlimitunakarte.pl/regulaminy/regulamin_uslugi_rozmowy_i_smsy_bez_limitu_do_wszystkich_oraz_...

Komendy na sprawdzenie sms pakietów są niekiedy inne. To sugeruje, że nie do końca stara oferta łączy się z nową. Na mój Orange są dwa różne pakiety. Być może GB trafią na różne "przegródki". Zastanawia mnie czy można coś extra wycisnąć z tego 🙂