Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kod na sprawdzenie ilosci smsów i internetu.

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Kod na sprawdzenie ilosci smsów i internetu.

Witam wszystkich. Czy istnieje jakis kod do telefonu za pomocą którego mogę sprawdzić ilość smsów i internetu z promocji orange przy rejestracji karty (10GB + 1000min)
Pozdrawiam
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Kod na sprawdzenie ilosci smsów i internetu.

@Ten-Jedyny możesz sprawdzić to w Mój Orange w zakładce "bieżące wykorzystanie" lub aby sprawdzić ile minut lub ile GB zostało z przyznanego bonusu wystarczy wysłać sms o treści: ILE MINUT lub ILE INTERNET pod numer 901. Pozdrawiam. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12
Anonim

Nie dotyczy

Kod na sprawdzenie ilosci smsów i internetu.

@Ten-Jedyny możesz sprawdzić to w Mój Orange w zakładce "bieżące wykorzystanie" lub aby sprawdzić ile minut lub ile GB zostało z przyznanego bonusu wystarczy wysłać sms o treści: ILE MINUT lub ILE INTERNET pod numer 901. Pozdrawiam. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Kod na sprawdzenie ilosci smsów i internetu.

Hej 🙂
Dziekuje za odpowiedz. Z tego co widze to numer 901 jest platny?
Mogl b6s mnie pokierowac dokladnie po stronie zeby to sprawdzic? Nie moge tego znalezc... 😞
Anonim

Nie dotyczy

Kod na sprawdzenie ilosci smsów i internetu.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Kod na sprawdzenie ilosci smsów i internetu.

Hmm juz widzialem ta strone wczesniej i niestety nie moge sprawdzic bo po kliknieciu "sprawdz twoje aktywne pakiety" wyswietla mi ze "blad 404 strony" ;c
A czy bie ma kodu w telefonie do tego? ;c
Anonim

Nie dotyczy

Kod na sprawdzenie ilosci smsów i internetu.

@Ten-Jedyny wejdź na stronę tą którą w linku podał @Anonim. Natępnie na stronie głownej wejdź w zakładkę "Bieżące wykorzystanie". Aby dane były rzetelne warto wyłączyć i włączyć telefon ponownie, wtedy dane na Mój Orange się aktualizują 😜 

Anonim

Nie dotyczy

Kod na sprawdzenie ilosci smsów i internetu.

@Ten-Jedyny skorzystaj z innej przeglądarki, może to jest przycznyą tego błedu 😜 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Kod na sprawdzenie ilosci smsów i internetu.

Ja z telefonu siedze ;>
Anonim

Nie dotyczy

Kod na sprawdzenie ilosci smsów i internetu.


Ten-Jedyny napisał(-a):
Ja z telefonu siedze ;>

Mozna jeszcze tak sprawdzic https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.orange.mojeorange&hl=pl

Anonim

Nie dotyczy

Kod na sprawdzenie ilosci smsów i internetu.

@Ten-Jedyny tak jak pisze @Anonim ściągnij sobie aplikację Mój Orange 🙂 Pozdrawiamy 🙂