Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kilka pytań o promocję "300GB za darmo"

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Kilka pytań o promocję "300GB za darmo"

dzień dobry.

właśnie kupiłem starter 300GB za darmo...

pytanie techniczne; przy aktywacji nowego startera wiadono że" Kolejne paczki 25 GB będziesz otrzymywać co 31 dni, pod warunkiem doładowania za min. 5 zł dowolnym kanałem doładowania i posiadania aktywnego konta."

chciałem podkreślić to- dowolnym kanałem*

- a jak jest w przypadku aktywowania tej promocji "300GB za darmo" z aktywnego już numeru, w regulaminie jest tak; 

"W ramach Promocji obecny Abonent, który aktywował starter przed startem Promocji i który w okresie jej trwania doładuje się;
za min. 5 zł poprzez konto Mój Orange lub doładowania.orange.pl oraz wyśle SMS o treści START na 811 (koszt 0zł) otrzyma za darmo Bonus w postaci 300 GB, czyli maksymalnie 12 paczek po 25 GB każda, przyznawanych co 31 dni. Pierwsza paczka 25 GB zostanie przyznana od razu, a kolejne co 31 dni pod warunkiem posiadania ważnego konta na połączenia wychodzące oraz doładowania się za min. 5 zł poprzez konto Mój Orange lub doładowania.orange.pl w okresie max. 30 dni przed przyznaniem kolejnej paczki GB."

reasumując,precyzuję pytanie:

1/-aktywacja nowego starteta-doładowanie dowolnym kanałem np zdrapka..ale kiedy czy np doładowanie dla nowej paczki  może być np na drugi dzień po "przyznaniu aktualnej paczki" ?

2/- obecny Abonent, który aktywował starter przed startem Promocji ,doładowanie /tylko?/poprzez konto Mój Orange lub doładowania.orange.pl ....ale tylko dla aktywacji czy dla wszystkich 12tu paczek,tzn czy dla aktywacji kolejnych paczek może być zdrapka?

3/-kiedy doładowywać te min 5 zł ,czy dla obu przypadków; nowy starter i dla wcześnie posiadanego konta

"doładowania się za min. 5 z w okresie max. 30 dni przed przyznaniem kolejnej paczki GB."?

dziękuję za wyjaśnienie moich wątpliwości,Wiesław

 

________________
* Wydzieliłem z tematu [do 31.05.2023 r.] Promocja 300 GB za darmo przez rok w Orange na kartę – moderator Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Kilka pytań o promocję "300GB za darmo"

Przez https://doladowania.orange.pl/ każy może doładować.

RWK załatwia ważność konta. Doładowywać należy systematycznie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Kilka pytań o promocję "300GB za darmo"

@wielas66 

1) Najlepiej doładowywać na 1-2 dni przed przyznaniem kolejnej paczki wtedy mamy

pewność że konto jest ważne na rozmowy wychodzące w dniu przyznania paczki

2) Najlepiej wychodzi EKO doładowanie. Znajomy przez stronę tez może doładować zupełnie obcy nr.  System zawsze może zawieść a EKO jest pewne.

3) Tak jak napisałem w 1: najlepiej doładowywać na 1-2 dni przed przyznaniem kolejnej paczki bo doładowanie za 5 zł ma 2 dni ważności. Dzień doładowania nie liczymy.

 

Optymalizacja kosztów to temat złożony o to nie pytasz to nie odpowiadam.

Warto zastanowić się nad skorzystaniem także z innych promocji.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Kilka pytań o promocję "300GB za darmo"

dziękuje

 brat ma już dawno nr w Orange i chce aktywować tą promocję 300GB za darmo* ale nie ma ( nie chce założyć )skrzynki meilowej a musi doładować z mój Orange lub ze strony doładowaniaorange.pl co jest dla niego niewykonalne

ma rok ważności konta , czy ja mogę mu doładować mu 60 zł (12x 5zł jakby za cały rok i będą mu się te paczki po 25GB co miesiąc aktywowały przez rok?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Kilka pytań o promocję "300GB za darmo"

Przez https://doladowania.orange.pl/ każy może doładować.

RWK załatwia ważność konta. Doładowywać należy systematycznie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 20
  • 0

Kilka pytań o promocję "300GB za darmo"

dziękuję,wszystko już dla mnie jasne.