Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karty SIM oferowane online przez Orange. Problem z odebraniem w salonie.

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 17
  • 0

Karty SIM oferowane online przez Orange. Problem z odebraniem w salonie.

Witam. Mam taki problem. 

Zamówiłem dwie karty sim na stronie Orange, odbiór w salonie, zapłaciłem. Teraz dostaje sms a że mogę odebrać karty.  Pzychodze do salonu Orange i problem. Nie wydadzą mi kart sim bo coś tam. Po godzinie spędzonej w salonie nikt nie wie o co chodzi proszą żeby dzwonił lub podszedł w innym dniu  Po dwóch dniach znowu jestem czekam ponad godzinę i nie chcą mi wydać kart bo wyskakuje im niby błąd. Karty mam odebrać do 6 marca. A obsługa mówi że mam przyjść 8 i anulować zamówienie oddadzą mi pieniądze i karty mogę sobie kupić w salonie.. Z tym że Orange na str. pisze że te karty tylko online.. Według mnie Orange wprowadza celowo w błąd. Chyba zgłoszę to do UOKiK.  W poniedziałek tam podejdę i zarządzam odpowiedzi na piśmie, bo jak znam życie to jeszcze będą chcieli żebym za transport kart i zapłacił.

Tak Orange dba o klientów?

 

____________
* W temacie doprecyzowałem tytuł - Bartłomiej

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18647
  • 53389
  • 723

Karty SIM oferowane online przez Orange. Problem z odebraniem w salonie.

@mroczny33 dostałeś starter z opakowaniem za 299 zł, a w środku po zdjęciu opakowania jest starter za 5 zł? To jest prawidłowe. Orange modyfikuje starter tak, aby spełniał zamówienie i wkłada w nowe opakowanie. Możesz go śmiało aktywować, nie ma potrzeby odsyłać. Starter jest zgodny z zamówieniem. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13299
  • 54532
  • 638

Karty SIM oferowane online przez Orange. Problem z odebraniem w salonie.

@mroczny33  dziwne rzeczy piszesz..

Trzeba było zamówić przez kuriera i tyle. Teraz ze względu na błąd w systemie ( oczywiście nie z Twojej winy) masz pod górkę. Odwołaj zamówienie i może faktycznie kup w salonie. Opisać możesz i nie od razu do urzędów, a na razie do Orange z żądaniem wytłumaczenia sprawy i rekompensaty za utracone korzyści 😁 i zamieszanie. 

Spokojne i rzeczowe pismo załatwi odpowiedź co się źle zadziało...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18647
  • 53389
  • 723

Karty SIM oferowane online przez Orange. Problem z odebraniem w salonie.

@mroczny33 pewnie piszesz o zamówieniu starterów Orange ze strony:

https://www.orange.pl/view/kup-starter

Najlepiej zamówić do paczkomatu, odbierzesz o dowolnej godzinie, jak dostaniesz info o dostarczeniu. Do odbioru w salonie nie warto, bo tylko czas stracisz niepotrzebnie. Jeśli koniecznie chcesz odebrać obecne zamówienie, to przy następnej wizycie niech dzwonią do pomocy wewnętrznej i postaw jasno sprawę, że startery chcesz odebrać teraz.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 17
  • 0

Karty SIM oferowane online przez Orange. Problem z odebraniem w salonie.

Tak Dokładnie te startery chce kupić

Nawet rok Bez limitu w cenie startera

  • Takie startery tylko online
  • 2 razy więcej GB w usłudze Bez limitu
  • 20 GB za każde doładowanie.... 
  •  
  • Więc  takich starterów nie ma w salonie. 
  • Jak dla mnie, jest to próba oszustwa!
  • Dlatego mówią żeby przyjsc do salonu po terminie odbioru. Nie chcą mi sprzedać,  czy  to błąd, czy inny powód, to niech sami anulują. A nie mówić żebym to ja przyszedł po terminie i anulował. To jakieś złodziejskie praktyki. 
  •  

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18647
  • 53389
  • 723

Karty SIM oferowane online przez Orange. Problem z odebraniem w salonie.

@mroczny33 dlatego zawsze warto wybierać dostawę kurierem lub odbiór w InPost.

Nie anulowałem nigdy zamówienia z odbiorem w salonie, więc nie wiem jak to się dalej potoczy w Twoim przypadku. Jeśli zamówienie nie zostanie zrealizowane, to powinien nastąpić zwrot opłaty, ale proponuję przypilnować i monitorować na bieżąco rozliczenie niezrealizowanego zamówienia.

Dodam jeszcze, że samodzielnie możesz również przygotować sobie starter z rokiem ważności GB i z dość sporą paczką. Ja aktywowałem w grudniu. gdzie była jeszcze paczka GB w prezencie, ale i tak można obecnie skompletować sobie ponad 400 GB za niewielką kwotę. Tu mała podpowiedź:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferta-na-kart%C4%99/Najlepsza-oferta-dla-serwisu/td-p/379352/page/2#U3796...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3236
  • 7573
  • 140

Karty SIM oferowane online przez Orange. Problem z odebraniem w salonie.

Na salony nie ma co liczyć, w większości nie działa. Samodzielnie jak wspomniał @ketrasaArtur  👍


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 17
  • 0

Karty SIM oferowane online przez Orange. Problem z odebraniem w salonie.

I ciąg dalszy mioch zakupów w Orange 

 

WIĘC TAK, zwrócili mi pieniądze na konto. Oczywiście najpierw  sms Anulowaliśmy zamówienie ponieważ nie zostało odebrane.

Kupiłem ponownie, tym razem z odbiorem w paczkomacie. I jakie zdziwienie gdy otworzyłem kopertę w domu. W opakowaniu startera za 299 zł ukazał się Starter za 5 zł 300 GB za darmo przez rok. I teraz znowu odsyłam. DOBRZE ze chociaż numer seryjny kraty się zgadza

ORANGE, ge ma mistrza w sprzedaży online 

1000017503.jpg

Ciekawe kto mi zwróci koszty wysyłki. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18647
  • 53389
  • 723

Karty SIM oferowane online przez Orange. Problem z odebraniem w salonie.

@mroczny33 dostałeś starter z opakowaniem za 299 zł, a w środku po zdjęciu opakowania jest starter za 5 zł? To jest prawidłowe. Orange modyfikuje starter tak, aby spełniał zamówienie i wkłada w nowe opakowanie. Możesz go śmiało aktywować, nie ma potrzeby odsyłać. Starter jest zgodny z zamówieniem. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 17
  • 0

Karty SIM oferowane online przez Orange. Problem z odebraniem w salonie.

Szkoda ze o takiej modyfikacji nie informują. Juz miałem zapakowane i przygotowane do wysyłki. 

Dzięki że poinformowałeś, działa! 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18647
  • 53389
  • 723

Karty SIM oferowane online przez Orange. Problem z odebraniem w salonie.

@mroczny33 zawsze na forum ktoś podpowie. Fajnie, że działa zgodnie z zamówieniem. Konkurencja również sprzedaje startery w podwójnym opakowaniu. Widocznie  taniej wychodzi.