Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Karta SIM nie działa w roamingu.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 27
  • 0

Karta SIM nie działa w roamingu.

Dobry dzień. Karta SIM przestała działać podczas roamingu. Napisane tylko dla połączeń alarmowych. Powiedz mi, co musisz zrobić, aby karta SIM działała?

18 ODPOW. 18

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Karta SIM nie działa w roamingu.

@Mirt czy roaming jest aktywny i wcześniej karta SIM działała? Czy to jest oferta na kartę czy abonament? Może karta SIM nie zalogowała się do nadajnika za granicą. Był restartowany telefon?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 27
  • 0

Karta SIM nie działa w roamingu.

Szczerze mówiąc, nie wiem zbyt dobrze. Płacę, a oni dają mi minuty i megabajty. Karta SIM działała wcześniej. Telefon jest przeciążony, coś się nie łączy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Karta SIM nie działa w roamingu.

@Mirt rozumiem, że to oferta na kartę? Ciekawe, czy stan konta i ważność numeru masz. Proponuję również poczyścić pamięć telefonu, aby odzyskać prawidłowe działanie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 27
  • 0

Karta SIM nie działa w roamingu.

Tak. Jak mogę sprawdzić datę wygaśnięcia mojego konta? Teraz mam 0 na moim saldzie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 27
  • 0

Karta SIM nie działa w roamingu.

Próbowałem włożyć kartę SIM do innego telefonu, ten sam problem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Karta SIM nie działa w roamingu.

@Mirt najprościej stan konta sprawdzisz kodem USSD: *124*# i zielona słuchawka oraz w apce Mój Orange. Jak stan konta masz zerowy, to pewnie masz zablokowane połączenia wychodzące. Sprawdź, do kiedy masz możliwość odbierania połączeń. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 27
  • 0

Karta SIM nie działa w roamingu.

Nie mogę teraz używać ussd w roamingu. Czy muszę wyczyścić pamięć podręczną telefonu?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Karta SIM nie działa w roamingu.

A może numer stracił ważność? Kiedy było doładowanie i na jaką kwotę?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Karta SIM nie działa w roamingu.

@Mirt skoro nie możesz użyć kodu USSD, to najprawdopodobniej Twoja karta SIM utraciła ważność lub został wyłączony roaming na Twoim numerze. Teraz trzeba by było kontaktować się na infolinię: +48 510 100 100 i wyjaśnić sprawę. Kody USSD bez problemu działają w roamingu