Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kafelek wifi calling wyskakujący po resecie telefonu albo włączeniu karty sim


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2114
  • 11891
  • 54

Kafelek wifi calling wyskakujący po resecie telefonu albo włączeniu karty sim

@c0rsair jeśli nie korzystasz z vowifi, to można tą usługę wyłączyć na telefonie, są kody dla telefonu, lub w ustawieniach programisty i problem minie, inaczej się nie da, bo usługa jest sterowana automatycznie z sim i każdy restart telefonu ją włącza.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 42
  • 0

Kafelek wifi calling wyskakujący po resecie telefonu albo włączeniu karty sim

korzystam z vowifi i wciąż nie rozumiem dlaczego tylko w orange są takie dziwactwa 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 225
  • 2

Kafelek wifi calling wyskakujący po resecie telefonu albo włączeniu karty sim

@c0rsair to jeszcze dorzucę do kotła, że mimo połączenia do voWIFI, smsy potrafią być wysyłane przez sieć 2G/3G/4G, a tylko połączenia są realizowane przez Wifi 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 38
  • 137
  • 2

Kafelek wifi calling wyskakujący po resecie telefonu albo włączeniu karty sim

Miałem to samo w poprzednich modelach w oneplusach. 

 

Zmieniłem ostatnio na S23+ i wifi calling jest zawsze na swoim miejscu, nawet po zmianie simek itd. 🙂 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 42
  • 0

Kafelek wifi calling wyskakujący po resecie telefonu albo włączeniu karty sim

ja nie mam w planach zmiany telefonu w najbliższym czasie, więc fajnie jakby to operator coś zrobił jeśli tylko u niego są takie problemy


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13383
  • 54848
  • 648

Kafelek wifi calling wyskakujący po resecie telefonu albo włączeniu karty sim

@c0rsair zdroworozsądkowo: nie zrobi tego bo każdy upgrade oprogramowania to wydane pieniądze. To nie jest problem kluczowy na tyle,  by uznał to za błąd krytyczny, który trzeba naprawić 

Oczywiście to tylko moje zdanie 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 13
  • 42
  • 0

Kafelek wifi calling wyskakujący po resecie telefonu albo włączeniu karty sim


@agat13napisał(-a)

@c0rsair zdroworozsądkowo: nie zrobi tego bo każdy upgrade oprogramowania to wydane pieniądze. To nie jest problem kluczowy na tyle,  by uznał to za błąd krytyczny, który trzeba naprawić 

Oczywiście to tylko moje zdanie 


czyli jak coś jest zepsute to najlepiej zostawić bo najważniejsze że działa, telefon dzwoni i wysyła smsy to czego więcej można oczekiwać xD 

 

tez fajnie to świadczy o podejsciu do konsumenta jak dla nich takim wielkim kosztem by było zrobienie fixa do ustawień sim, gdzie to pewnie dla obeznanej osoby kwestia kilku(nastu) minut


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13383
  • 54848
  • 648

Kafelek wifi calling wyskakujący po resecie telefonu albo włączeniu karty sim

@c0rsair absolutnie uważam, że masz rację... Moja opinia oparta jest na realizmie i obserwacjach jak to działa w korporacji..obym się mylił