Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

KONIEC SKARBONKI !!!!


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

KONIEC SKARBONKI !!!!

@Windowv2 

 

Wszystko drożeje ale w Nju Mobile podwyżki będą maksymalnie opóźnione,ponieważ jest submarką która powstała głównie w celu walczenia ceną.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

KONIEC SKARBONKI !!!!

Pora odejść od tej sieci, ostatnimi czasy wszystko się pieprzy jak nie internet to coś ucinają 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

KONIEC SKARBONKI !!!!

Jeszcze nie jest najgorzej w Orange na Karte nadal jest wiele udogodnień. 🙂

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

KONIEC SKARBONKI !!!!

@Ultra2020 Moim zdaniem na kratę jest tylko coraz gorzej.Wystarczy sprawdzić w internecie jakie dawniej każdy klient miał różne oferty do wyboru , a co ma dzisiaj,  przecież likwidacja skarbonki nie jest ostatnią likwidacją.Ja kiedyś tutaj na forum napisałem że orange na kartę ,  po kawałku systematycznie likwiduje wszystko co było korzystne dla każdego klienta , i czy  nie miałem racji w tym temacie?

Pozdrawiam 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

KONIEC SKARBONKI !!!!

@jan1 tak pamiętam, że ktoś tak pisał jeśli to Ty to ładnie strzeliłeś faktycznie kilka ciekawych ofert zostało zlikiwdowanych.
Dopóki jest sumujący się internet Orange według mnie nadal jest najkorzystniejszy.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 46
  • 0

KONIEC SKARBONKI !!!!

Macie jakąś wskazówkę, jak wyciągnąć 0,11 zł pozostałe ze Skarbonki? Tylko czat pomoże?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

KONIEC SKARBONKI !!!!

Ja sobie odpuściłem takie groszowe sprawy. Podobno poprosić o przekazanie na konto główne na infolinii lub na czacie. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 46
  • 0

KONIEC SKARBONKI !!!!

Właśnie do nich pisze, zobaczymy co oni na to.

 

UPDATE: środki już są na koncie głównym, saldo Skarbonki zostało usunięte. Brawo za szybką reakcje 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

KONIEC SKARBONKI !!!!

Też dokładnie 30 dni temu przy okazji o to poprosiłem i nie było problemów.

 

Tak się zastanawiam czy nadal obowiązuje termin 30 dni na rozpatrzenie reklamacji oraz zasada, że po 30 dniach przy braku odpowiedzi reklamację należy uznać za zasadną.

Przy piśmie to wiadomo ustawowo to jest zagwarantowane, a przy reklamacji złożonej na czacie składającej się z 2 punktów.

Drugi od razu pozytywnie rozpatrzony-skarbonka.

Pierwszy bez odpowiedzi - zgodnie z sugestią zawartą w reklamacji miał być przekazany wyżej.

 

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

KONIEC SKARBONKI !!!!

Dzisiaj do Skarbonki dostałem dodatkowo 4,46. Ciekawostka jest taka że w SMS mam info że środki ważne do 16.04.2021 - rozumiem że to informacja wprowadzająca w błąd?