Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaka taryfa - rok ważności konta

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jaka taryfa ma ważność rok konta

@Mariusz dobrze trzeba się przekopać przez stronę orange.pl żeby namierzyć taką ofertę Emotikon: Mrugający Za 99 PLN przedłużenie "Za darmo w Orange" i jest informacja o działaniu na ofercie free Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Jaka taryfa ma ważność rok konta

Można jeszcze aktywować pakiet 120 minut do wszystkich za 9 zł

https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Na-kart%C4%99/Pakiet-120-minut-do-wszystkich/ta-p/121847


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jaka taryfa - rok ważności konta

@Anonim  witaj Konto ważne rok w Orange na Kartę” (dalej: „Promocja”) to promocja umożliwiająca Abonentom sieci Orange korzystającym z ofert na kartę(z wyłączeniem Abonentów korzystających z oferty Zetafon) w taryfach: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Smart na kartę, Orange Free na kartę (dalej: „Abonenci”) przedłużenie ważności swojego Konta Głównego na połączenia wychodzące do jednego roku.

więcej informacji w linku
https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jaka taryfa ma ważność rok konta

@wscieklaewka czy ten pakiet działa dla nowych starterów i dla taryfy Orange Free na kartę??


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Jaka taryfa ma ważność rok konta

A dlaczego ma nie działać @ketrasaArtur ?

Jeśli jest w bazie danych to powinien zadziałać. Ja mam taryfę ONE ( w drugim telefonie jednorazowy pakiet i robię doładowanie wcześniej nie czekając 30 dni, w tym pakiecie minuty się kumulują ) ale to pakiet wyłącznie do wszystkich sieci komórkowych.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jaka taryfa ma ważność rok konta

@ketrasaArtur  w linku którym podałem jest regulamin usługi mo0zesz poczytać witaj ponownie @wscieklaewka 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Jaka taryfa ma ważność rok konta


@Citi2017napisał(-a)

@ketrasaArtur  w linku którym podałem jest regulamin usługi mo0zesz poczytać witaj ponownie @wscieklaewka 


Witaj @Citi2017 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jaka taryfa ma ważność rok konta


@wscieklaewkanapisał(-a)

A dlaczego ma nie działać @ketrasaArtur ?

Jeśli jest w bazie danych to powinien zadziałać. Ja mam taryfę ONE ( w drugim telefonie jednorazowy pakiet i robię doładowanie wcześniej nie czekając 30 dni, w tym pakiecie minuty się kumulują ) ale to pakiet wyłącznie do wszystkich sieci komórkowych.


Tak @wscieklaewka tylko,ze  masz prawa nabyte, dlatego możesz skorzystać. Co w takim razie z nowa aktywacją karty? Po aktywacji do taryfy ONE już nie przejdziesz. Będzie tylko FREE

 

@Citi2017 nie wyświetla się twój link. Kieruje do strony głównej na kartę Emotikon: sfrustrowany


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Jaka taryfa ma ważność rok konta

I co z tego, że będzie tylko Free jeśli już innych taryf brak ? bo powycofywali.

Pakiet zadziała we Free ot i tyle - spróbuj sobie wprowadzić kod, co najwyżej albo przejdzie albo dostaniesz info, że w tej taryfie pakiet nieaktywny.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jaka taryfa ma ważność rok konta

Pakiet 120 minut do wszystkich (komórkowych) za 9 zł działa w każdej taryfie oprócz Zawsze bez limitu. Dostępny dla nowych i starych klientów.