Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć usługę ''Ktoś dzwonił''

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Jak wyłączyć usługę ''Ktoś dzwonił''

Witam czy da się wyłączyć ten komunikat w ofercie na kartę? W czeluściach internetu znalazłem tylko ,że usługa jest aktywna dla wszystkich, którzy nie mają poczty głosowej, lub mają ją wyłączoną. 

A co z takimi osobami jak ja, które nie chcą mieć ani poczty głosowej ,ani powiadomienia w formie sms ''ktoś dzwonił''  czy da się tego pozbyć ? czy automatycznie wróci wtedy poczta głosowa?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jak wyłączyć usługę ''Ktoś dzwonił''

Spróbuj tak:

www.orange.pl - Strona / dla osób prywatnych - Zakładka - U góry / Obsługa klienta - Najeżdżamy myszką, ale nie naciskamy - Zakładka - U góry / (Orange On-line /) Włączaj i wyłączaj usługi / Usługi / Połączenia - Po lewo / Pokaż usługi: [v] wszystkie - Zaznaczyć / Ktoś Dzwonił [v] aktywna / Więcej o usłudze / Wyłącz - Przycisk


Znalezione na starym forum 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jak wyłączyć usługę ''Ktoś dzwonił''

Spróbuj tak:

www.orange.pl - Strona / dla osób prywatnych - Zakładka - U góry / Obsługa klienta - Najeżdżamy myszką, ale nie naciskamy - Zakładka - U góry / (Orange On-line /) Włączaj i wyłączaj usługi / Usługi / Połączenia - Po lewo / Pokaż usługi: [v] wszystkie - Zaznaczyć / Ktoś Dzwonił [v] aktywna / Więcej o usłudze / Wyłącz - Przycisk


Znalezione na starym forum 😉

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jak wyłączyć usługę ''Ktoś dzwonił''

@OrangeFanboy, rozumiem że pomogło? Ścieżka trochę stara, ponieważ strona MO uległa od tamtej pory przebudowie, ale nie było chyba problemu z odnalezieniem ustawień? 🙂

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Jak wyłączyć usługę ''Ktoś dzwonił''

Tak ,bez problemu to znalazłem. Była krateczka na zielono przy aktywnej usłudze. Wystarczyło kliknąć raz, aby wyłączyć.