Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wyłączyć Pakiet 2 GB na 30 dni?

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć Pakiet 2 GB na 30 dni?

Cześć. Jakiś czas temu włączyłem jednorazowy pakiet internetowy "Pakiet 2 GB na 30 dni". Ten pakiet już mi się kończy i z tego co wyczytałem teraz będę miał "lejek". Jak ten pakiet całkowicie wyłączyć, żebym mógł korzystać z internetu z bonusu za doładowanie? Bo nigdzie nie mogę znaleźć jak to zrobić.

Moja taryfa to Orange Free.


orange.png
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Jak wyłączyć Pakiet 2 GB na 30 dni?

Dokładnie tak jak wspomnieli poprzednicy - po wykorzystaniu pakietu 2 GB, powinno pobierać z bonusu za doładowanie, ale może być konieczny restart telefonu lub włączenie trybu samolotowego na ok. 15 sekund, po wykorzystaniu pakietu 2 GB, aby telefon nawiązał nową sesję internetową.

 

Gdyby po wykorzystaniu 2 GB, prędkość się zmniejszyła, po prostu wyłącz i włącz ponownie telefon lub włącz wspomniany tryb samolotowy na ok. 15 sekund 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłączyć Pakiet 2 GB na 30 dni?

Regulamin nie przewiduje opcji na wyłączenie tego pakietu w wersji jednorazowej. Jeśli masz inne dane, to nie powinno być lejka.
Anonim

Nie dotyczy

Jak wyłączyć Pakiet 2 GB na 30 dni?

Ostatnio 500MB po wyczerpaniu pakietu, po prostu pakiet jednorazowy został automatycznie wyłączony, nie da się go wyłączyć samemu, więc lejka nie będzie, jak jest inny pakiet danych to wykorzystane dane będą z niego pobierane.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Jak wyłączyć Pakiet 2 GB na 30 dni?

Dokładnie tak jak wspomnieli poprzednicy - po wykorzystaniu pakietu 2 GB, powinno pobierać z bonusu za doładowanie, ale może być konieczny restart telefonu lub włączenie trybu samolotowego na ok. 15 sekund, po wykorzystaniu pakietu 2 GB, aby telefon nawiązał nową sesję internetową.

 

Gdyby po wykorzystaniu 2 GB, prędkość się zmniejszyła, po prostu wyłącz i włącz ponownie telefon lub włącz wspomniany tryb samolotowy na ok. 15 sekund 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Jak wyłączyć Pakiet 2 GB na 30 dni?

Proszę o informację jak wyłączyć pakiet 2 GB na kartę w Orange Free


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak wyłączyć Pakiet 2 GB na 30 dni?

Jak wyżej- regulamin nie przewiduje opcji na jego wyłączenie jeśli chodzi o wersję jednorazową.