Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

@Luki9 , a mnie "poganiają" w OFnK. Do tego inne zestawienia kwot złotówkowych są w appce, a inne figurują w webowej wersji MO😊Brak ruchu na koncie.JPG

Aha! Przypomniało mi się, że tak na raty udaje się zmieniać niektóre funkcje w aplikacji MO. Np. te:

DCB - blokada Stref Premium/Nieaktywny/Opłata abonamentowa 0,00 zł
Opis - usługa blokuje serwisy o podwyższonej płatności. Po aktywacji blokady nie będzie mógł aktywować tzw. usług Premium. Usługa bezpłatna - Włącz
DCB - blokada Erotyka/Nieaktywny/Opłata abonamentowa 0,00 zł
Opis - blokada uniemożliwia dostęp i korzystanie z serwisów o podwyższonej opłacie z treściami dla dorosłych. Blokada działa na serwisy oferowane przez Orange i partnerów dostępne za pomocą transmisji danych dostępne w sieci Orange. Usługa bezpłatna - Włącz
DCB - blokada Content/Nieaktywny/Opłata abonamentowa 0,00 zł
Opis - blokuje wszystkie kontentowe usługi telekomunikacyjne (dzwonki, gry, tapety) - Włącz

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

@bronzub  to jazda z tym pociągiem... Prepaid 😄

Są promocyjne bez limitu połączenia/ sms/mms/gb 😉

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

@IreneuszCD , na tych bez limitu się poślizgnąłem😁 Dobrze mieć w zanadrzu kompetentnych konsultantów😊. Dzisiaj dostałem propozycję migracji do Love😂, z której uciekłem😁 A z tymi DCB powyżej, to ich nie idzie włączyć, a nie, że mam włączone. Np. takiego antybliszoka to wogóle nie kumam. Włączyć, nie włączyć? Z czym się to je?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

Ty na razie nic nie blokuj, bo konto świeże i znowu coś wysypiesz, DCB to mocna blokada, byle byś nie aktywował całkowitej 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

@IreneuszCD , jeszcze niczego z DCB nie bloknąłem, a już dostałem ofertę z deszczu pod rynnę (OL)😁

Rysuje się wizja światełka od Multiromu z Mikołowa, bo o światełku od operatora, z którym jestem ćwierć wieku, to na moje kilka zgłoszeń, strasznie długie wieki😁 Ty chociaż zarabiasz na nim, to masz lux. Mnie te 10Mb/s muli jak jasny gwint😊 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

W adresie https://doladowania.orange.pl/taryfy jest napisane grubymi literami, że są, cytuję: " cztery taryfy na kartę: FREE, YES , POP i Zawsze bez limitu." Natomiast w regulaminie promocji „100 GB za rejestrację w Mój Orange” obowiązującym w dniach od 22 marca 2022 roku do 31 stycznia 2023r. naliczyłem ich aż sześć. Skąd więc ta rozbieżność, której ja sobie nie zmyśliłem? Tutaj też cytuję: „100 GB za rejestrację w Mój Orange” to usługa promocyjna (zwana dalej „Promocją”) dostępna dla Abonentów (zwanych dalej „Abonentami”) taryf Orange YES, Orange POP, Orange Free na kartę, Zawsze bez limitu, IoT oraz Abonentów oferty Zetafon, korzystających z ww. taryf. W ramach Promocji Abonent otrzymuje 100 GB do wykorzystania przez 31 dni." Takie zapisy istnieją w przestrzeni medialnej Orange. Stąd też, nie za bardzo obcykany z tą materią, "popłynąłem". lecz się nie utopiłem, tylko deczko zmoczyłem "szacowne litery". Ten Zetafon budzi we mnie więcej wątpliwości, bo mówi, że klienci, korzystający obecnie z Zetafona mogą korzystać z oferty do końca trwania umowy lojalnościowej. Czyli do kiedy, skoro z dniem 23.11.2018 ją zamknięto? To też wyczytałem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

@bronzub  brak ruchu to znam z autopsi a na powaznie ja cały czas rozmawiam i smsuje a ostatnio tam miałem brak ruchu w sieci 25 dni wiec ewidentny bład to był bo kontakt z konsultatką na czacie rozwiązał się szybko problem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

@Luki9 , miałem zapis że jeden, teraz mam trzy. Pewnie się to wczytuje w żółwim tempie, a kasiorka ubywa. Jest większa zagwozdka do wykonania na czacie. Sporo, bo aż 12 ustawień nie można samodzielnie wykonać, ale przy okazji wspomnę o braku ruchu😀. Najdziwniejsze jest to, że numer został zapamiętany jako Flex SG, xxxxxxxxx i pod nim napis numer na kartę. Edytuj tego nie łapie, a tylko dopisek własny, więc dałem mu OFnK. Jest tak mało widoczny z boku, jak szarej myszki wąsiki w mysiej dziurze😁 To zemsta Faraona zza grobu, że przeniosłem z Flexa? Dziwne obyczaje panują w systemach Orange🤔


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

@bronzubrozumię regulaminy literalnie.

Na kartę doładowywać(=przedłużać ważność) i aktywnie korzystać możesz z: FREE, YES, POP i Zawsze bez limitu.

Nie wiem jak, ale można mieć numery z innymi taryfami na kartę, ale nie przedłuży się ich ważności doładowaniem.

100 GB za pierwsze logowanie do aplikacji e-mailem dotyczy każdego numeru na kartę przypisanego do pesela z e-mailem i jakby uchował się nr z prehistoryczną taryfą to też otrzyma się 100GB

Pewnie były takie numery jak po raz pierwszy przyznawano 100GB.

 

To tak jak np. z aktualnym regulaminem NL na 31 dni za 25 zł bez MMSów.

Wiadomo, że aby skorzystać staż w OFNK musi być ponad 3 lata, a tabelka na liczbę GB ma trzy widełki: do 1 roku , do 3 lat i ponad 3 lata.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jak "popłynąłem" w ofercie na kartę

@andrzej1441 , no i widzisz? Nie "dokopałem się" ze stażem a jedynie o doładowaniu po 31 dniach, by zyskać 10 zł. Czy literalnie, czy praktycznie, to dla mnie jest różnica. Mam problem z komendami i co wpada gdzie (np. jak piszesz że do 411, czy innej przegrody). Rozumiem praktycznie to tak: mam konto i w niej taryfę + przyciski doładowania. Jak zostanie w ramach taryfy, to spoko, a jak jest jakaś podpucha, to mogę szybciej popłynąć, mimo wpatrywania się w regulaminy. Nie są one w formule białe to białe, czarne jest czarne. Tak sądzę, czytając je. Zęby na tym "zjadłeś", więc każda dobra rada jest na wagę złota. Przy okazji światełka, konsultantka ze sklepu Orange pociskała mi kit, że jakbym OFnK wpiął do OL, to by się wyzerowało na koncie, ale miałbym taniochę za wszystko. Jasne! Dziadek (jej słowa-po peselu skojarzyła) 😁nie dał się skusić, jak nie wyłączyła słuchawki, a ja zabawiłem się w pegasusa😁