Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przedlużyć konto główne + GB na rok? który sms wysłać AKT365?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19221
  • 55575
  • 753

Jak przedlużyć konto główne + GB na rok? który sms wysłać AKT365?

Jeżeli nic się nie zmieniło, to korzystając z usługi: "Więcej czadu na internet" i aktywując opcje za 29 zł z automatu wydluzalobsię również konto główne. Sprawdzałem w tamtym roku i tak zadziałało. Teraz mi szkoda kasy na takie wydłużanie.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1704
  • 5925
  • 68

Jak przedlużyć konto główne + GB na rok? który sms wysłać AKT365?

Może zmieniono działanie Usług Więcej czasu na Wszystko oraz Więcej Czasu na Internet.

Skoro z GB z 411 można korzystać przy pasywnym koncie złotówkowym, to można przedłużać samo konto 411, a konto złotówkowe tylko sam  stan pasywny jak trzeba.

Patrząc na SMSy informacyjne Więcej czasu na Wszystko obecnie może tez przedłużać GB z 411.

_131.png

 

To nawet byłoby  logiczna zmiana, ale nie sprawdzałem. Należałoby tylko uzupełnić regulamin Więcej czasu na Wszystko.

 

PS. Najtaniej jak nie korzysta się z usług wykluczających się z RWK za 9 zł, wyjdzie korzystanie z promocji 300GB dla ważności GB a dla konta złotówkowego z RWK za 9 zł. Tu trzeba pilnować warunków dla odnowień kolejnych paczek 25 GB z promocji 300GB.

PS2. W https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/B%C5%82%C4%99dny-SMS-o-wa%C5%BCno%C5%9Bci-konta-G%C5%82%C3%B...

pisałem o błędnym SMS-ie z nr 131, a może to nie błąd a zmiana działania usług.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 99
  • 0

Jak przedlużyć konto główne + GB na rok? który sms wysłać AKT365?

Temat ma prawie rok, dużo zmian było, na dzień dzisiejszy jak przedłużyć promocyjne GB,

najlepiej o rok, coś było za 29 zeta.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19221
  • 55575
  • 753

Jak przedlużyć konto główne + GB na rok? który sms wysłać AKT365?

@acabar dalej tak jest. Można skorzystać z usługi Więcej czasu na internet, koszt 29 zł na rok, ale GB przedłuży tylko po doładowaniu. Automatycznie wydłuży się również konto złotówkowe na rok.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2161
  • 12191
  • 55

Jak przedlużyć konto główne + GB na rok? który sms wysłać AKT365?

@acabar przecież w aplikacji Mój Orange, przy tych bonusowych GB jest przedłóż, klikasz i przedłuża wszystko za 29 zł, dopiero co z tego na nowej sim skorzystałem.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1704
  • 5925
  • 68

Jak przedlużyć konto główne + GB na rok? który sms wysłać AKT365?

@IreneuszCD  to przepłaciłeś. Po 1.06.2023 aż do kolejnych zmian trzeba wykorzystywać nieopisane właściwości NL.

Konto złotówkowe jest co najmniej 31 dni dłużej ważne niż NL.

Jak po aktywacji NL nastąpi jedna zmiana to i ........

Dlatego pisałem jak np. wykorzystać np 5 zł startowówki.

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2161
  • 12191
  • 55

Jak przedlużyć konto główne + GB na rok? który sms wysłać AKT365?

Czytam twoje posty, ale ja wygodny jestem i przedłożyłem wszystko na rok za 29 zł 😃

Teraz bonusowe GB mogą sobie spokojnie leżeć na koncie 😎