Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam stary pakiet nolimit, czy jest opcja jego przedłużenia?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 118
  • 406
  • 4

Mam stary pakiet nolimit, czy jest opcja jego przedłużenia?

Mam stary pakiet nolimit 2 TB za 300 zł. Chciałbym zakupić usługę na kolejny rok (w appce MO widzę, że ma dopisek archiwalna). Teraz jest tylko usługa z MMS za 365 zł? Czy jako klient, który aktywował kartę przed 2019 r. nie mam już możliwości aktywowania starej usługi?

 

________________
* Wydzieliłem z tematu Jak przedlużyć konto główne + GB na rok? który sms wysłać AKT365? – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1704
  • 5925
  • 68

Mam stary pakiet nolimit, czy jest opcja jego przedłużenia?

@ŁysaKaszankaINC  Spóźniłeś się trochę z postem. Do wykorzystania były darmowe nolimity na dzień dziecka do aktywacji do 6.06.2023.

Łącznie zyskiwało się +37 dni +27 GB po aktywacji SMSem DZIECKO a później PREZENT. Dodatkowa taka kolejność powodowała, ze miałbyś obecnie aktywny stary cykliczny NL za 25 zł.

Obecnie możliwości jest tyle, że każdy wybierze coś dla siebie.

 

Osobiście polecam najpierw skorzystać z 4 nolimitów cyklicznych nowych na próbę za 15 zł z wcześniejszym zapisaniem=aktywacją promocji 1200GB i 2400GB.

Szczegóły w -->poście 

preferuję jednak kolejność:

1. sms o treści 1200GB na 811
2. sms o treści 2400GB na 811

3. START CYKL na 813 (no-limity + 25 GB + 200 GB) - wersja cykliczna

4. START na 812 (no-limity + 25 GB + 200 GB) - wersja jednorazowa na 31 dni
5. START na 815 (no-limity + 15 GB + 100 GB) - wersja jednorazowa na 31 dni
6. CYKL na 816 (no-limity + 15 GB + 100 GB) - wersja cykliczna

 

Mająć 55 zł na koncie można wszytko od razu aktywować czekając tylko na potwierdzenie aktywacji.

 

Dopiero pod koniec ważności tak aktywowanych NL zastanowiłbym się co dalej robić.

W międzyczasie spokojnie można aktywować darmowe promocyjne NL.

Formalnie aktywnym i tak pozostanie ostatnio aktywowany cykliczny NL. Zawsze jest zapewniona kumulacja dni i GB.

Najbliższy darmowy NL może będzie na początek wakacji i lub początek roku szkolnego.

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19221
  • 55575
  • 753

Mam stary pakiet nolimit, czy jest opcja jego przedłużenia?

@ŁysaKaszankaINC obecnie nie ma już dostępnego pakietu NL na rok za 300 zł. Możesz skorzystać z następujących rozwiązań:

- aktywować nowy pakiet na rok NL z MMS-ami za 365 zł, wtedy zachowasz zgromadzone GB na kolejny rok,

- aktywować cykliczny pakiet NL za 25 zł, wtedy również zachowujesz zgromadzone GB, ale niestety co miesiąc trzeba pilnować aby na koncie były środki do odnowienia pakietu NL za 25 zł.

 

Był poruszany podobny temat:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferta-na-kart%C4%99/Ofertna-na-kart%C4%99-no-limit-tylko-na-rozmowy/m-p/3...

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1704
  • 5925
  • 68

Mam stary pakiet nolimit, czy jest opcja jego przedłużenia?

@ŁysaKaszankaINC  Spóźniłeś się trochę z postem. Do wykorzystania były darmowe nolimity na dzień dziecka do aktywacji do 6.06.2023.

Łącznie zyskiwało się +37 dni +27 GB po aktywacji SMSem DZIECKO a później PREZENT. Dodatkowa taka kolejność powodowała, ze miałbyś obecnie aktywny stary cykliczny NL za 25 zł.

Obecnie możliwości jest tyle, że każdy wybierze coś dla siebie.

 

Osobiście polecam najpierw skorzystać z 4 nolimitów cyklicznych nowych na próbę za 15 zł z wcześniejszym zapisaniem=aktywacją promocji 1200GB i 2400GB.

Szczegóły w -->poście 

preferuję jednak kolejność:

1. sms o treści 1200GB na 811
2. sms o treści 2400GB na 811

3. START CYKL na 813 (no-limity + 25 GB + 200 GB) - wersja cykliczna

4. START na 812 (no-limity + 25 GB + 200 GB) - wersja jednorazowa na 31 dni
5. START na 815 (no-limity + 15 GB + 100 GB) - wersja jednorazowa na 31 dni
6. CYKL na 816 (no-limity + 15 GB + 100 GB) - wersja cykliczna

 

Mająć 55 zł na koncie można wszytko od razu aktywować czekając tylko na potwierdzenie aktywacji.

 

Dopiero pod koniec ważności tak aktywowanych NL zastanowiłbym się co dalej robić.

W międzyczasie spokojnie można aktywować darmowe promocyjne NL.

Formalnie aktywnym i tak pozostanie ostatnio aktywowany cykliczny NL. Zawsze jest zapewniona kumulacja dni i GB.

Najbliższy darmowy NL może będzie na początek wakacji i lub początek roku szkolnego.