Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak odzyskać swój numer/konto?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Jak odzyskać swój numer/konto?

Miałem Orange free na kartę 30 GB
i bez limitu. Nie byłem w Polsce od ponad sześciu miesięcy i numer nie był doładowany. Numer został zablokowany lub zabrany. Ostatnio nie mogę się nawet zalogować do aplikacji. Jak mogę odzyskać swój numer?

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Jak odzyskać swój numer/konto?

@Eugene dzwon na infolinię w tej sprawie. Może uda się jeszcze odzyskać numer.

Ważne, aby numer nie był nieaktywny dłużej jak 6 miesięcy od momentu zablokowania możliwości odbierania połączeń. Jeśli ten czas jest przekroczony, numer może być już nie do odzyskania.

Kontakt infolinia: +48 510 100 100.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12957
  • 53217
  • 617

Jak odzyskać swój numer/konto?

@Eugene Słusznie pisze @ketrasaArtur . Może być trudno. Warto spróbować osobistej wizyty w salonie (ważne, aby autoryzowanym, nie ajencyjnym) i jeśli trafi się ogarnięty konsultant może się udać. Zawsze jeśli nawet  w salonie będzie odpowiedź negatywna, to można złożyć pismo wyjaśniające sprawę do rozpatrzenia w trybie reklamacji pisemnej


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 135
  • 2

Jak odzyskać swój numer/konto?

Jak odróżnić który salon jest który? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Jak odzyskać swój numer/konto?


@soundloversnapisał(-a)

Jak odróżnić który salon jest który? 


daj spokój, nie ma różnicy.
aby tylko trafić na kogoś kto będzie chciał się tym zająć 😋

Anonim

Nie dotyczy

Jak odzyskać swój numer/konto?

Albo uderzyć do BOK. Jak nie minęło 30 dni od odłączenia numeru nie powino przejść 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Jak odzyskać swój numer/konto?

@soundlovers na pierwszy wygląd trudno zauważyć. Da się zorientować po pieczątce na dokumentach, będzie nazwa firmy, która współpracuje z Orange. W mojej miejscowości to LUXX i nie prawda @PARANOJA, że nie ma różnicy. Jest po prostu kolosalna przepaść.

Anonim

Nie dotyczy

Jak odzyskać swój numer/konto?

@ketrasaArtur wiem, że pracownicy skinów własnych i partnerskich mają trochę inne dostępy do systemów. Ale ja jestem zdania, że zależy to przede wszystkim od konkretnej osoby na którą się trafi. Salony mogą też zadzwonić na wsparcie w razie jak sami mają problem z ogarnięciem sprawy. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Jak odzyskać swój numer/konto?

@Anonim w Lublinie tylko nieliczne salony są partnerskie. Większość to firmowe. Obsługą i załatwienie sprawy w salonie firmowym, to kwestia kilku minut i nigdy mi się nie zdarzyło abym musiał ponownie wracać do salonu firmowego z tą samą sprawą. W salonie partnerskim, haki jest w mojej miejscowość i trzeba rezerwować przynajmniej godzinę na załatwienie sprawy, często trzeba wracać następnego dnia, bo tłumaczą, że mają problemy techniczne.

Anonim

Nie dotyczy

Jak odzyskać swój numer/konto?

Tak jak wszędzie ludzie i ludziska się trafiają. W mojej rodzinie przez lata mieliśmy numeru w Plusie. Wszystkie sprawy ogarnialiśmy zawsze w tym samym salonie partnerskim. Wszystko szło załatwić bezproblemowo.