Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 17, Komentator
  • 78
  • 7
  • 0

Internet w UE

Witam jaki najlepiej pakiet Internetu sobie aktywować żeby korzystać z Internetu w UE

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Pracuję w Orange
  • 783
  • 1340
  • 153

Internet w UE

[ Edytowane ]

W każdej taryfie z wyj. Zawsze bez limitu możesz włączyć pakiet roamingowy 1 GB za 15 zł, aby korzystać bez dodatkowych opłat z internetu.

Mozesz także korzystać z płatnych krajowych pakietów internetowych niezależnie od posiadanej taryfy. Dostaniesz za każde 5 zł około 400 MB do wykorzystania w UE.

Jesli nie masz dopłat z tytułu polityki uczciwego korzystania doliczymy oprócz limitu kwotę 1,89 zł za 1 GB. Na przykład całkowite wykorzystanie limitu w ramach pakietu za 5 zł kosztować będzie dodatkowo 70 gr (430 MB)

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.
0 Lubię to
Odpowiedz

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 39, Guru ****
  • 22317
  • 11295
  • 1082

Internet w UE

A jaką masz ofertę?
...
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 17, Komentator
  • 78
  • 7
  • 0

Internet w UE

Orange  Free na kartę 

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 783
  • 1340
  • 153

Internet w UE

[ Edytowane ]

W każdej taryfie z wyj. Zawsze bez limitu możesz włączyć pakiet roamingowy 1 GB za 15 zł, aby korzystać bez dodatkowych opłat z internetu.

Mozesz także korzystać z płatnych krajowych pakietów internetowych niezależnie od posiadanej taryfy. Dostaniesz za każde 5 zł około 400 MB do wykorzystania w UE.

Jesli nie masz dopłat z tytułu polityki uczciwego korzystania doliczymy oprócz limitu kwotę 1,89 zł za 1 GB. Na przykład całkowite wykorzystanie limitu w ramach pakietu za 5 zł kosztować będzie dodatkowo 70 gr (430 MB)

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 22317
  • 11295
  • 1082

Internet w UE

@Jarek: coś się zmieniło i w Zawsze bez limitu też jest 1GB za 15 zł w UE?
...
Highlighted
Pracuję w Orange
  • 783
  • 1340
  • 153

Internet w UE

Dzięki za czujność. Zapomniałem o tym potworku, zaktualizowałem posta. Emotikon: Szczęśliwy Siła przyzwyczajenia - do niedawna można było używać "we wszystkich taryfach". Teraz doszło jest to coś i już nie jest tak łatwo Emotikon: Szczęśliwy