Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 3
  • 0

Internet na kartę

Jeat dokładnie tak jak na twoim zrzucie.
7D17E51E-4F79-4BBB-8B2A-0C80A9BEC3CB.png

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Internet na kartę

Sprbóuj zobaczyć, czy zacznie działać, jak przełączysz się na 3G. https://support.apple.com/pl-pl/HT203124 - tutaj jest instrukcja. Jeżeli masz pierwszą opcję, to daj na Wyłączone.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 3
  • 0

Internet na kartę

Nie pomogło
C321F8F9-17DA-4B21-B6B7-ECC12017BFCE.png

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Internet na kartę

Pakeit jest jeszcze dostępny? Zerknij w aplikacji. Problem jest ten sam, że tylko Messenger działa? Spróbuj może ponownie w wyzerowaniu dać na Ustawienia sieciowe.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 3
  • 0

Internet na kartę

Pakiet jest dostępny, messenger działa poprawnie, zaraz spróbuję wyzerować jeszcze raz.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Internet na kartę

Nie masz jakiś blokad DCB? te sprawdzisz je na BOK np.na czacie http://orange.pl/kontakt

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 3
  • 0

Internet na kartę

Więc tak, pani z BOK'u powiedziała mi, że są te blokady, ale nie mam w tej chwili PUK'u, a karta jest zarejestrowana na mojego tatę, więc teraz nic nie zdziałam. Mógłbyś mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie one działają, te blokady?

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Internet na kartę

Blokady są na streaming i inne rzeczy dla dorosłych. Nie powinny one mieć znaczenia, ale przy Twoim przypadku lepiej je powyłączać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Internet na kartę

@Vraxer: te blokady czasem blokują internet. Bo jak masz blokadę DCB internet to nie działa ruch po ipv4, więc działa Ci fejs po ipv6.

@Wojcieszko: PUK jest niezbędny by zdjąć blokady DCB? nie ma może jakiś kodów USSD lub smsów bez PUKu?

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Internet na kartę

W tych starterach nie jest zakładana DCB Blokada Internet. Starter jest przystosowany do tego, aby właśnie w IPv4 działał, a w 6 nie. Jednakże resztę warto zdjąć, bo różnie z tym bywa, bo ich jest całkiem sporo.