Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

IPSEC/L2TP nie działa mi ....


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

IPSEC/L2TP nie działa mi ....

Witam,

Nie działa mi połączenie VPN ani a samym telefonie ani kiedy zrobię hotspot. Jeśli na telefonie jestem podłączony do Wifi działa od strzału. Gdzieś przewija się wątek, że Orange blokuje ruch VPN. 

Czy ma ktoś pod ręką pkt. regulaminu który dopuszcza takie blokowanie i "kastrowanie" Internetu za dostęp do którego płace? 

Czy jest za tym jakiś technologiczny powód czy to tylko próba wyłudzenia 5zł lub migracji z kartę na ABO?

 

pozdrawiam,

 

Piotrek

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

IPSEC/L2TP nie działa mi ....

@lancewicz, jeden regulamin obejmuje swym zakresem wszystkie zawarte umowy. Można korzystać na jego podstawie z przysługujących Ci praw.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

IPSEC/L2TP nie działa mi ....

Jak to przysłowiu chciał Pan musiał sam. już wiem czemu VPN nie działał. domyślnie APN ustawiają się na IPv6 a tam ten VPN l2tp nie działa ...ale po zmianie na ipv4 śmiga. ale dziwi mnie że nikt na forum nie mówiąc już o infolini tego nie wie. 

Na infolinii facet mi się skarżył ze orange expert zlikwidowali a ich nie szkolą i jest słabo. oj Orange popraw się!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

IPSEC/L2TP nie działa mi ....

Po co? Konfiguracja urządzeń to broszka klientów a nie operatora.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 181
  • 187
  • 0

IPSEC/L2TP nie działa mi ....

no konfiguracja oczywscie. dlatego wykonałem ją sam. ale informacja że w APN IPv6 coś nie działa byłaby miła tym bardziej, że IPv6 to domyślny profil. pytanie czy w IPv6 nie działa bo technicznie coś ogólnie nie gra czy Orange tylko coś żle skonfigurował na gateway IP6<>IP4 . odpalę VPN na ip6 i wtedy zobaczę:)

Anonim

Nie dotyczy

IPSEC/L2TP nie działa mi ....

Sieci mobilne i te kablowe to prawie to samo @lancewicz , jak ci coś nie działa po IPV6 to ustawiasz IPV4, tyle to chyba dziś 15 latek wie, nie potrzeba poradników czy wsparcia dla klienta ;0