Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Gdzie podziały się środki ze skarbonki?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Gdzie podziały się środki ze skarbonki?

Witam,

do końca roku można wykorzystać środki z usługi Skarbonka. Właśnie chciałem to zrobić, ale okazuje się, że moja skarbonka jest nieaktywna, nie mogę przelać żadnych pieniędzy, mimo że skarbonkę miałem włączoną odkąd istnieje, nigdy jej nie wyłączałem. Czy likwidacja przez Orange tej usługi jest równoznaczna z wyłączeniem jej na moim koncie? Jeśli nie to kto i dlaczego mi ją wyłączył i jak odzyskać z niej pieniądze? 

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Gdzie podziały się środki ze skarbonki?

Skontaktuj się z BOK, sprawdzą co się stało. Przez czat lub tel. 510100100.

Anonim

Nie dotyczy

Gdzie podziały się środki ze skarbonki?

Porozmawiaj z konsultantem bok, lub poprzez czat to wyjaśnić 😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Gdzie podziały się środki ze skarbonki?

@tobs sprawdzałeś do kiedy była ważna skarbonka na Twoim koncie? Być może termin ważności upływał w listopadzie, jeśli tak, to raczej trudno będzie uzyskać zwrot. Skarbonka najczęściej jest ważna rok czasu, przy doładowaniu za 100 PLN. Kiedy i jaką kwotą doładowywany był numer telefonu?

Żeby maksymalnie wydłużyć ważność skarbonki, konto powinno być doładowane przed 13 maja 2020.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Gdzie podziały się środki ze skarbonki?

@tobs Skarbonka będzie wyłączona z końcem 2020. Od maja nie są na nią przyznawane środki z doładowan. Napisz na czacie co się stalo i bo na pierwszy rzut oka to może wyglądać na pergaminie terminu ważności...