Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

A jak AW zeskanować kod QR?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 0

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

No właśnie "to se ne da"...

Z drugiej strony to dziwne, że nie można tego zrobić przez iPhone - właściwie wszystko odbywa się i tak przez apkę Watch i synchronizację tych dwóch urządzeń.

Niemniej jednak jakbyście coś, gdzieś, kiedyś takiego testowali i szukali chętnych do testów... 😉

Pozdrawiam.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 43
  • 73
  • 1

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

@Piotrekk85 @sebaswiderski Z tego co mi wiadomo od pewnego gościa z Orange to e-sim w ofercie na kartę nie odpalisz na Apple Watch. Ekstra e-sim póki co jest nie dostępny w ofertach prepaid, ponieważ dopóki ekstra e-sim jest usługa płatną dodatkowo  trudno będzie taką możliwość wprowadzić w prepaidzie. Ale również zaintrygowała minie informacja o możliwości zeskanowania kodu QR Apple Watchem.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 13
  • 0

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

Wydaje mi się raczej, że jest to "sprytne" organicznie software appla niż "problem" Orange.

Przecież w prepaidzie jest klika usług/pakietów, odnawialnych/nieodnawialnych więc co to za problem dodać jeszcze jedną płatną usługę...

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 43
  • 73
  • 1

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

Teoretycznie tak, ale praktycznie to już delikatny problem, bo jak nie będzie środków to trzeba e-sim wyłączyć. Tak mi się wydaje, jednakże nie wykluczam, że przecudowny Apple sam utrudnia wprowadzenie takiego rozwiązania w ofertach prepaid.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

@IRENAJWGYA w ofercie na abonament uruchomisz e-sim na AW?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 43
  • 73
  • 1

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

@sebaswiderski Dodatkowego e-sim tak! A głównego nie próbowałem, wydaje mi się że też nie. Może ty nam powiedz😁


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

@IRENAJWGYA gdzie tu padła informacja, że można zeskanować kod QR AW?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 43
  • 73
  • 1

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

@sebaswiderski To jak z tym e-sim w abonamencie? Uruchomisz na AW czy nie?


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Ekstra karta e-sim w ofercie na kartę

@IRENAJWGYPolecam zapoznać się z informacjami nt. e-sim i ekstra e-sim. Myślę, że wtedy zrozumiesz różnicę i nie będzie wątpliwości.

 

 

Pozdrawiam