Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ekstra Numer w Orange Free

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Ekstra Numer w Orange Free

Chciałem zapytać kiedy usługa Ekstra Numer będzie dostępna w taryfie Orange Free. Czemu w tym planie nie jest aktywna usługa? Ja chcę korzystać! !!!!!!
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Ekstra Numer w Orange Free

Tego nie wie nikt. Niestety Orange nie podaje do wiadomości planów na przyszłość odnośnie swoich ofert czy dodatkowych usług.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Ekstra Numer w Orange Free

Tego nie wie nikt. Niestety Orange nie podaje do wiadomości planów na przyszłość odnośnie swoich ofert czy dodatkowych usług.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Ekstra Numer w Orange Free

Bardziej chodzi o to, żeby produkt menager zaktualizował usługe o nowe taryfy bowiem od 2-3 lat usługa ta nie została odświeżona o nowe plany taryfowe. Czy ktoś z pracowników Orange przegląda to forum i czyta głosy klientów ?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Ekstra Numer w Orange Free

Pracownicy czytają, ale czy osoby odpowiedzialne za rozwój ofert nie wiadomo. Myślę, że ostatnie zamknięcia wielu starszych ofert na kartę (POP, ORANGE GO) może sugerować, że być może zostaną wkrótce wprowadzone nowe oferty na kartę. Być może Orange Free i pozostałe obecnie oferty zostaną odświeżone. Bynajmniej coś się dzieje i ma na rzeczy, tak sądzę. 🙂

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Ekstra Numer w Orange Free

Bardzo na to liczę i nie ukrywam, że napisałem tego posta po to by ktoś kompetentny z Orange to przeczytal i wyszedł na przeciw klientom takim jak ja a podejrzewam , że nie jestem sam. A ty uważaj jak używasz słowo bynajmniej. 😄