Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ech ja to jestem gagatek :(

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ech ja to jestem gagatek :(

Tak jakoś przez pomyłkę włączył mi się w sobotę internet ( właściwie to ja włączyłam przesył danych ) No i za chwilkę dostaję sms jeden potem drugi, i ostatni trzeci był - doładuj  szybko bo masz 0 na koncie.

Dobrze, że nie miałam na nim wiele kasy bo to było jak torpeda fruuu Emotikon: sfrustrowany i bęc, koniec, kropka brak środków. Tak napisałam ku przestrodze laikom takim jak ja abyście najpierw wykupowali sobie pakiety internetowe, a dopiero później włączali dane komórkowe 🙂

Pozdrawiam 🙂 Emotikon: LOL

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Ech ja to jestem gagatek :(

Po pierwsze @wscieklaewka szacun za tak śmiechowe  podejście do sytuacji 😀 po drugie no niestety cofajac się do twojego zrzutu to z tego co mi wiadome to w twojej taryfie 50kb=0.25gr za transfer bez pakietu więc niestety bez pakietu ani rusz Emotikon: Obojętny

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

21 ODPOW. 21

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Ech ja to jestem gagatek :(

Alternatywa to blokada na necik na stałe 😉

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ech ja to jestem gagatek :(

Witaj @Piotrekk85 toż ja już miałam raz tak samo, to była pierwsza moja przygoda ze smartfonem ( on tyrkał mi w torbie a ja nie wiedziałam o co chodzi. Dopiero jak doszłam do domu to gapię się w niego i czytam te sms-y ( a było ich dość trochę ) Sobie miał włączone dane i sam rządził się w torbie, a skąd to ja mogłam wiedzieć o tym ?

No zadzwoniłam wtedy do BOK i mi zablokowali całkiem, później poprosiłam o odblokowanie ( no bo już trochę się połapałam w tym temacie ) Emotikon: Mrugający a tu masz babo placek..... znowu poszłam na całość he he. Ale miałam w zapasie kartę więc * 500 i doładowałam tym razem za 30 zł. No i wyobraź sobie, że za to oni mi dali 15 GB na miesiąc Emotikon: LOL


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ech ja to jestem gagatek :(

A czy to możliwe żeby kilka MB zjadło tyle?


Screenshot_2018-10-08 Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet Orange Polska.png


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Ech ja to jestem gagatek :(

Moja siostra straciła ponad 70zł!!! Od niedawna ma smartfona, ale dalej siedzi w tym orange-go - i za nić nie chce zmienić na OFnK; co się nagadałem... Wiadomo, jaka jest różnica w cenie za neta w owych taryfach bez wykupionego pakietu danych 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ech ja to jestem gagatek :(


@piotrKawiorynapisał(-a)

Moja siostra straciła ponad 70zł!!! Od niedawna ma smartfona, ale dalej siedzi w tym orange-go - i za nić nie chce zmienić na OFnK; co się nagadałem... Wiadomo, jaka jest różnica w cenie za neta w owych taryfach bez wykupionego pakietu danych 😉


Ja siedzę w Orange one i też nie chcę zmieniać na OFnK Emotikon: Obojętny to już takie przyzwyczajenia mamy ja i Twoja siostra też @piotrKawiory 🙂 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ech ja to jestem gagatek :(


@piotrKawiorynapisał(-a)

Moja siostra straciła ponad 70zł!!! Od niedawna ma smartfona, ale dalej siedzi w tym orange-go - i za nić nie chce zmienić na OFnK; co się nagadałem... Wiadomo, jaka jest różnica w cenie za neta w owych taryfach bez wykupionego pakietu danych 😉


   @piotrKawiory  Nosiłam się z zamiarem zmienienia taryfy na OFnK ale powiedz mi co to zmieni jak na ten przykład nie wykupię pakietu bo zapomnę albo przekroczę limit eee?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Ech ja to jestem gagatek :(


@wscieklaewkanapisał(-a)

@piotrKawiorynapisał(-a)

Moja siostra straciła ponad 70zł!!! Od niedawna ma smartfona, ale dalej siedzi w tym orange-go - i za nić nie chce zmienić na OFnK; co się nagadałem... Wiadomo, jaka jest różnica w cenie za neta w owych taryfach bez wykupionego pakietu danych 😉


Ja siedzę w Orange one i też nie chcę zmieniać na OFnK Emotikon: Obojętny to już takie przyzwyczajenia mamy ja i Twoja siostra też @piotrKawiory 🙂 


A co Was tak trzyma przy tych taryfach - moją siostrę niby te darmowe minuty po wygadaniu innych (bez sensu, bo i tak nie wykorzystuje), ale Ciebie pewnie pakiety dostępne tylko w tej taryfie 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Ech ja to jestem gagatek :(

Mnie to trzyma pakiet 120 minut bo on mi wcale nie przepada a wzrasta jak sobie doładuję 🙂 Mało rozmawiam ale jak uzbiera się ze 300 minut to nie popuszczam z gadaniem 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 496
  • 894
  • 3

Ech ja to jestem gagatek :(



   @piotrKawiory  Nosiłam się z zamiarem zmienienia taryfy na OFnK ale powiedz mi co to zmieni jak na ten przykład nie wykupię pakietu bo zapomnę albo przekroczę limit eee?


Przykład mojej siostry - pakiet danych bez wykupionego pakietu w taryfach ONE i Orange-go jest diametralnie duuużo wyższy niż w OFnK - nie proś mnie o wyliczenia, bo jest to w regulaminach - choć też trudno dostępnych w "archiwalnych" ofertach orange 😉