Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dyskusja nt. artykułu «Rejestracja numeru na kartę»


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 115
  • 0

Dyskusja nt. artykułu «Rejestracja numeru na kartę»

► Niektóre z wypowiedzi zostały przeniesione z sekcji komentarzy dotyczących tytułowego artykułu (znajdującego się w Bazie Wiedzy). Więcej informacji tutaj Szczęśliwy robot - Moderator Wiktor ◄

 

Brakuje punktów payback za rejestrację ... To by mnie bardziej ucieszyło :)))

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Dyskusja nt. artykułu «Rejestracja numeru na kartę»

@Astis ciekawa sugestia 😜 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Dyskusja nt. artykułu «Rejestracja numeru na kartę»

 Proponuję poszerzyć wpis dotyczący "szybkiej rejestracji sms" o sposób rejestracji zza granicy, na znajomego lub członka rodziny...jest kilka pytań odnośnie tego tematu...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Dyskusja nt. artykułu «Rejestracja numeru na kartę»




@Astisnapisał(-a)

► Niektóre z wypowiedzi zostały przeniesione z sekcji komentarzy do tytułowego artykułu w Bazie Wiedzy. Więcej informacji tutaj Szczęśliwy robot - Moderator Wiktor ◄

 

Brakuje punktów payback za rejestrację ... To by mnie bardziej ucieszyło :)))



A co to ? Jakieś wykopaliska są prowadzone na głównej ?

 

Już widzę, że główny archeolog @Wiktor  prowadzi badania nad prehistoryczną cywilizacją na NO 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Dyskusja nt. artykułu «Rejestracja numeru na kartę»

To przeniesienie dyskusji z bazy wiedzy. W nowościach jest info. A w grupie specjalnej dyskusja.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Dyskusja nt. artykułu «Rejestracja numeru na kartę»

Tylko przez chwilę cytowany post był na głównej pod hasłem "Odpowiedz jako pierwszy" bez opisu @Wiktor  i pozostałych postów. To mnie zmyliło...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Dyskusja nt. artykułu «Rejestracja numeru na kartę»

Dzień dobry

Mam prośbę o dopisanie , że zdalnie na osobę można zarejestrować tylko 5 numerów.

Czy jest możliwość zarejestrowania na poczcie normalnie drugiego i czy wtedy zdalnie można np. 10 też brak takiej informacji.

Swoją drogą ograniczenie rejestracji zdalnej do 5 numerów jest szalenie utrudniające korzystanie z kart, pomimo że ustawodawca już urudnił życie ludziom korzystającym z kart.

Pozdrawiam


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Dyskusja nt. artykułu «Rejestracja numeru na kartę»

@kacper077 nie spotkałem się z ograniczeniem ilości rejestracji numerów. Może w krótkim czasie rejestrowałeś kilka numerów, dlatego wyskoczyło ograniczenie. Spróbuj za jakiś czas ponownie zarejestrować.

 

Jeżeli nie masz potrzeby, to nie rejestruj na siebie zbyt dużej ilości nurów. Korzystaj tylko z takiej ilości, ile faktycznie jest Tobie potrzebna.

 

Na poczcie, stacji benzynowej itp, możesz zarejestrować kolejne numery, jeżeli rejestracja zdalna została zablokowana.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Dyskusja nt. artykułu «Rejestracja numeru na kartę»

Dziękujemy za wskazówkę - artykuł został uzupełniony. ✍️