Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dwie karty do jednego numeru w Orange Free


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dwie karty do jednego numeru w Orange Free

Tylko nie jest to dla każdego. Trzeba dużo zachodu.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Dwie karty do jednego numeru w Orange Free


@Piotrekk85napisał(-a)
Tylko nie jest to dla każdego. Trzeba dużo zachodu.

Może tylko na początku.

Jak chce się oszczędzać to nikt oprócz zainteresowanego dokładnie nie dopasuje się do wymaganych potrzeb i minimalnych kosztów.

Na dzień dzisiejszy dodatkowa karta tylko na internet mobilny, to i najtaniej wychodzi nowa startówka za 5 zł taryfą YES i ukryta promocją jeśli od razu po włożeniu zmieni się na OFnK ( zamiast 6 GB ma się 72GB na  Start) a 5 zł zostaje. A jest jeszcze sporo takich i to ważnych do 24.12.2022 roku. Duże białe O zł  za rozmowy i SMS-y w Orange na pomarańczowym tle. Nie wpisuję polecanego na odwrocie  *110*47# (słuchawka) tylko od razu  tego samego dnia po rejestracji *110*40# (słuchawka).

Dla tych co robią kopie całego internetu nastały trudne czasy. Nawet Play przy nockach bez limitu nieoficjalnie wprowadza lejek.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Dwie karty do jednego numeru w Orange Free

Co to za karta z dużym zero na czarnym tle jakieś zdjęcie może 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Dwie karty do jednego numeru w Orange Free


@edek2napisał(-a)

Co to za karta z dużym zero na czarnym tle jakieś zdjęcie może 


Na pomarańczowym tle.

Na dole  na czarnym jest:

6 GB

na start.

To są te same karty co sprzedają tu:

https://allegro.pl/oferta/72-gb-internet-na-karte-orange-3g-lte-na-21-dni-7993812453

tylko, że w  kioskach przy marketach trafić można na ważne do 2022-12-31 i jedną od razu zarejestrować.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dwie karty do jednego numeru w Orange Free

Tylko inwestowanie w takie karty to loteria. Raz na kilka miesięcy Orange czyści takie karty i potem płacz i zgrzytanie zębów.

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Dwie karty do jednego numeru w Orange Free


@Piotrekk85napisał(-a)
Tylko inwestowanie w takie karty to loteria. Raz na kilka miesięcy Orange czyści takie karty i potem płacz i zgrzytanie zębów.

Dlatego proponuję zakup w kiosku mało ryzykujesz, tylko przed zmiana taryfy żadnej transmisji danych i płatnych rzeczy.

 

Najważniejsze nie korzystać z niczego przed zmianą taryfy na OFnK.
ja tam kupiłem 1.06 5 takich w kiosku przy Carfurze. Jedną od razu zarejestrowałem.
Dla bezpieczeństwa, aby nic nie ściągać przed zmianą taryfy włożyłem do starego modemu E1750
Włożyłem modem do portu USB w kompie z zainstalowana już aplikacją obsługującą ten modem.
Uruchomiła się aplikacja obsługująca modem w kompie.
Teraz bez żadnego łączenia z internetem z aplikacji, ale tylko po zalogowaniu się Modemu do BTSa (led niebieski lub zielony) można odbierać i wysyłać SMS oraz Kody USSD.
Nawet zanim zdążyłem cokolwiek zrobić przyszło kilka SMS-ów.
1)
Witaj w Orange YES (29gr/min, 15gr/SMS, 12gr/100Kb). Wlacz darmowe rozmowy i SMS-y w Orange. Wpisz *110*47# (bezplatnie). Wiecej na orange.pl/yes
2)
Witaj. Wlasnie otrzymales pakiet 6 GB na 14 dni - wyprobuj internet w swoim telefonie za darmo. Szczegoly na orange.pl
3)
Przyjelismy do realizacji zlecenie zmiany limitu na uslugi Premium. Ustawiony limit zacznie obowiązywac od razu lub od kolejnego okresu (jezeli nowy limit jest mniejszy niż obecna wartosc). Orange
4)
Wartosc limitu zostala zmieniona na 35. Pozdrawiamy Orange
5)
Od 25 maja 2018 r. stosujemy RODO - nowe przepisy UE o ochronie danych osobowych. Nie musisz kontaktowac sie w tej sprawie ani skladac dodatkowych oswiadczen. Informacje o tym, jak przetwarzamy Twoje dane i jakie masz uprawnienia, znajdziesz pod bezplatnym linkiem www.rodo.orange.pl

Wysłałem kod USSD
*101*40#
przyszła odpowie ze zlecenie w trakcie realizacji do 24 h
a po 5 minutach SMS-y
6)
Witamy w Orange Free na karte. Od tej chwili mozesz korzystac z mobilnego dostepu do Internetu juz za 1 grosz za 100 kB
7)
Witaj w Orange Free na karte. Tu po kazdym doladowaniu otrzymasz internet za darmo - nawet 100 GB. Mozesz rowniez wlaczyc uslugi, dzieki ktorym bedziesz dzwonic bez limitu do wszystkich sieci. Szczegoly na orange.pl

korzystając z innego połączenia założyłem konto w mój Orange dla tej karty i sprawdziłem stan konta:


Konto główne
Możesz dzwonić jeszcze 30 dni, do 01.07.2019
Możesz odbierać  jeszcze 372 dni, do 07.06.2020 Stan 5,00 zł
Konto promocyjne do Orange 0,00 zł

Twoje pakiety

Pakiet danych ze środków na koncie głównym Ważne do za 30 dni, 01.07.2019 Pozostało 48 MB
Pakiet danych z bonusów po doładowaniu Ważne do za 14 dni, 15.06.2019 Pozostało 72.00 GB
 
 
 
 

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dwie karty do jednego numeru w Orange Free

Zmiana taryfy z zwielokrotnieniem GB jest wynikiem bugu, a nie regularnej oferty. Ludzie ładują pieniądze, a Orange zgodnie z regulaminem raz na jakiś czas usuwa nadmiarowe dane. Zgodnie z regulaminem promocji ten starter ma ofertę Orange Yes. I zmiana taryfy kasuje bonus. Radzę poczytać regulamin https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/18952/f423512b-389d-4603-bc01-aac531da61b1.pdf

A jak piszesz o tym na forum, więc podejrzewam, że w ciągu tygodnia lub dwóch takie czyszczenie nastąpi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dwie karty do jednego numeru w Orange Free

I jeszcze chwalisz się numerem seryjnym sim - coś mało wiesz o Orange. 😛

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Dwie karty do jednego numeru w Orange Free

To nowa karta niezarejestrwana, którą ktoś może kupić w sklepie.

Ale i tak usunąłem z posta.

 

To nie bug tylko błędy w algorytmie przy programowaniu.

Najczęściej takie błędy powstają, gdy idzie się na uproszczenia i w algorytmie wykorzystuje się założenia danych systemu, a  złożenia się zmieniają, albo wykorzystuje się właściwości sprzętu, a sprzęt się zmienia.

 

A teraz odpowiedz na pytanie:

Czy są promocje za zmianę operatora?

Czy są promocje za przedłużenie ?

Czy są promocje przy zmianie oferty?

 

Dla mnie to celowa promocja.

Zaprogramowano ją przy pewnych założeniach, z których się później wycofano.