Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowe usługi w prepaid - rozmowa oczekująca, telekonferencja, przekierowanie rozmowy


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1628
  • 7083
  • 52

Dodatkowe usługi w prepaid - rozmowa oczekująca, telekonferencja, przekierowanie rozmowy

Witam. Z tego co wiem, to platforma bilingowa prepaid Orange nie pozwala na to, jednak może ktoś wie czy w przyszłości są jakieś plany na umożliwienie skorzystania w prepaid rozmów oczekujących, zawieszenia połączenia, przekierować połączeń oraz telekonferencji z kilkoma numerami? Wydaje się to dość podstawowe, przykładowo fioletowy gracz ma te wszystkie możliwości.

 

Rozmowa oczekująca przydałaby się najbardziej, rozmawiając przez telefon z kimś np półgodziny w międzyczasie mogę odebrać inną rozmowę. Zamiast rozłączania, oddzwaniania, itd.

 

Telekonferencje można zrobić w ten sposób http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=4017008 jednak ani trochę mnie to nie zadowala, ponieważ muszę płacić po cenie standardowej za minutę ze swojej oferty mimo że mam minuty bez limitu. Swoją drogą ciekawe, czy z innej sieci też jest rozliczane połączenie pod ten numer poza no limit? Chciałbym to móc robić przez wykonanie kolejnego połączenia i scalanie rozmówców - umówmy się że trudniejsze jest wpisywanie numeru pokoju i pinu do pokoju niż zwykłe odebranie standardowego połączenia. 

 

Może są jakieś słuchy o ulepszeniu/zmianie platformy prepaid w Orange? 🙂 

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32648
  • 38048
  • 1376

Dodatkowe usługi w prepaid - rozmowa oczekująca, telekonferencja, przekierowanie rozmowy

Temat przejawiał się w wielu miejscach czy tu czy na blogu Orange. Nie ma takich planów.

A co do budowy nowej platformy prepaid. Stara ma już swoje lata...