Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowe koszty po przejściu na kartę


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dodatkowe koszty po przejściu na kartę

► Wątek został wyodrębniony z tematu Oszuści i złodzieje - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

 

Od ponad 10 lat jestem klientem Orange korzystającym zawsze z największych abonamentów - z wszystkimi usługami w pakietach, a mimo to co pawie w każdym miesiącu doliczano mi jakieś dziwne koszty bez powodu z nadzieją że będę je przypadkowo co miesiąc płacić!!.

Na moje pisemne zgłoszenia koszty były anulowane.

 

Z uwagi na fakt, że z dniem 17.06.2019 skończyła mi się umowa abonamentowa - po zakończeniu okresu rozliczeniowego - czyli 7 dni po umowie przeszłam do oferty na kartę, gdzie zapewniano , że wszystkie usługi - tj. rozmowy i smsy będę miała w pakiecie za jedyne 25 złotych - z racji, że umowa dzisiaj została zmieniona jeszcze nie doładowałam konta kwotą gwarantowaną, usługi  mam jeszcze zablokowane - a informacja o przekroczonych kosztach już jest przekroczona o 4,03 zł - pytam jakim cudem??!! 

mam zablokowane połączenia, internet z domowego wi fi a smsy nie wychodzą.

co więcej - miało być co miesiąc 25 zł a dostaję dziwnego smsa zwiększono limit do 35 złotych  - pytam jakim cudem - i w tym momencie gwarancja pracownika jest nieważna - bo promocja skończyła się zanim zaczęłam z niej korzystać - a umowa podpisana była pod koniec kwietnia!!!! nie polecam nikomu oszustów z Orange!!!! dzisiaj w pierwszy dzień umowy na kartę przenoszę się do innej sieci - i gwarantuję że nie dołożę ani grosza żeby dalej utrzymywać oszustów!

Na darmo łudziłam się, że na kartę nie będą oszukiwać ludzi.... a jednak też mogą.,.

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dodatkowe koszty po przejściu na kartę

Limit 35 zł dotyczy usług premium a nie zwykłe konta głównego. Co do reszty, ciężko coś odpowiedzieć po ogólnym zapisie. Skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt - tam sprawdzą od zaplecza.