Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Doładowanie. Niepoprawny numer.

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Doładowanie. Niepoprawny numer.

Wczoraj kupiłam doładowanie konta za 10 zł, przy próbie doładowania, cały czas pojawia się błąd - tzn że nr kodu jest błędny - co mam zrobić ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Doładowanie. Niepoprawny numer.

Kod jest błędny czy numer?
("Wprowadzony numer jest niepoprawny") - pewnie próbujesz doładować używając menu *124*kodDoładowujący#.

Doładowanie powinno być możliwe przez *125*koddoładowujący#

 

"Nastąpił błąd w doładowaniu", "Podany kod doładowujący jest niepoprawny" -> podajesz kod, który nie jest kodem doładowującym Orange albo został już wykorzystany.

 

Jeśli to doładowanie w formie paragonu, często jest tak, że otrzymujesz 2 wydruki - wtedy zwykle kod doładowujący jest na tym mniejszym, a kod na tym większym np. opisany jako S/N jest po prostu wewnętrznym numerem danej firmy, która dokonuje doładowania. Sprawdź czy tak nie jest w Twoim wypadku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Doładowanie. Niepoprawny numer.

Skontaktuj się z BOK przez mój Orange lub infolinię 510100100.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Doładowanie. Niepoprawny numer.

Kod jest błędny czy numer?
("Wprowadzony numer jest niepoprawny") - pewnie próbujesz doładować używając menu *124*kodDoładowujący#.

Doładowanie powinno być możliwe przez *125*koddoładowujący#

 

"Nastąpił błąd w doładowaniu", "Podany kod doładowujący jest niepoprawny" -> podajesz kod, który nie jest kodem doładowującym Orange albo został już wykorzystany.

 

Jeśli to doładowanie w formie paragonu, często jest tak, że otrzymujesz 2 wydruki - wtedy zwykle kod doładowujący jest na tym mniejszym, a kod na tym większym np. opisany jako S/N jest po prostu wewnętrznym numerem danej firmy, która dokonuje doładowania. Sprawdź czy tak nie jest w Twoim wypadku.

Anonim

Nie dotyczy

Doładowanie. Niepoprawny numer.

Jeśli wskazówki @Jarek nie pomogą to do reklamacji na wszelki wypadek zachowaj paragon.