Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Doładowania


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Doładowania

Mam taryfę Orange Yes, doładowanie 25zł przedłuża ważność konta o 25 dni, za 50zł o 50 dni.Czy w innych planach taryfowych jest tak samo?A jeśli nie, to w których jest inaczej?Wykupuję pakiety na rozmowy i sms a pieniądze gromadzą się na koncie bo nie jestem w stanie ich wydać.Mam zwykły telefon na kartę, żaden zetafon.

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Doładowania

Korzystasz z usługi Za darmo w orange lub innej wyłączającej promocję Konto Ważne Rok?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Doładowania

W Orange Yes tak jest.
Po ostatnich zmianach dłuższa ważność konto (bez rocznej ważności) jest w Orange Free n akartę.
Wtedy 25-30zł daje 31 dni
50 zł daje 93 dni.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

Doładowania

No możliwe, że korzystam.Nie pamiętam czy coś takiego włączyłem czy też nie, nie zwracam specjalnej uwagi na to.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Doładowania

A pakiety kupujesz no limit, czy jakieś paczki minut i SMS?
Sprawdź w Mój Orange, jakie usługi masz aktywne.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Doładowania

@Arek6862,


Czy masz włączoną usługę Za darmo w Orange, 0zł/minuta w Orange, 0zł/SMS w Orange lub Numer bez limitu? To są bezpłatne usługi (trzy pierwsze kosztują 2,90 zł, jeśli włączone są po raz kolejny; wszystkie są ważne tak długo jak ważne jest konto).

 

Jeśli nie, możesz włączyć Konto ważne Rok. To usługa, która jest bezpłatna (po 3 miesiącach w Orange na kartę), a która wydłuża ważność konta o 12 miesięcy właśnie.

Wystarczy wysłać SMS o treści START pod 8002.

 

Jeśli włączysz Konto ważne rok, mając włączoną co najmniej jedną z powyższych usług, to zostaną one wyłączone. Jeśli potem włączysz je ponownie, to konto ważne rok zostanie wyłączone, a ważność konta skrócona do 10 dni.