Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Doładowania i zwrot z zamykanej SIM

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Doładowania i zwrot z zamykanej SIM

@Piotrekk85 ale ja już te 9TB uzbieranych z pakietu za 7 zł / 7 dni uznaję za stracone. Po prostu będę używał GB z doładowań a potem odzyskam gotówkę. Nie potrzebuję NL na tym numerze - tylko Internet. Jednak z powodu tego, że na koncie mam tylko kasę z przelewów SMS (której nie da się odzyskać) to sobie za nią kupię pakiet i dopiero po "wyzerowaniu" konta zacznę je doładowywać i uzyskiwać GB z doładowań.

I te GB z doładowań zapewnią mi Internet a kasę odzyskam za jakiś czas.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32454
  • 36880
  • 1371

Doładowania i zwrot z zamykanej SIM

Aha ok. To będzie działać ale... Zbliża się maj... Zmian nam dużo daj. 🙃

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Doładowania i zwrot z zamykanej SIM

Już chyba wszystko wiem

Na moich kartach zużyję środki z przelewów SMS i wyzeruję stan kont, potem będę doładowywał w aplikacji za 5 zł = 12,5 GB

Zaraz dokupię też karty innego operatora i przeniosę do Orange (EDIT: do Free na Kartę oczywiście jak niżej wskazał @Piotrekk85 ) by mieć dłuższą ważność (w promocji po przeniesieniu)

Zrobię to by nie gromadzić za dużo środków na jednej karcie, ponieważ aby odzyskać środki karta musi być pół roku w sieci.

Więc na razie będę doładowywał na moich obecnych  a potem na tych przeniesionych i obecne zamknę (z odzyskaniem środków) a na nowych znów doładowaniami uzyskam GB i tak w kółko.

Zobaczymy jak to będzie działać 🙂

 

Dzięki Bogu są telefony dual SIM - w drugim Orange Free z Internetem (ile tylko będę potrzebował) za 20 zł  = 25 za NL rozmów i Internetu rocznie 🙂 

 

 

 

______________________

*Post poddałem edycji - moderator Wojciech.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32454
  • 36880
  • 1371

Doładowania i zwrot z zamykanej SIM

Mam prośbę by zwrócić uwagę na drobny szczegół. Sformułowanie "przeniosę numer do Orange" powinno brzmieć "przeniosę numer do Orange w taryfie Orange free na kartę" a nie "przeniosę numer do Orange d innej taryfy a potem zmienię". To dosyć istotne by mieć rok bez reklamacji.