Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dezaktywacja numeru

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2253
  • 12580
  • 58

Dezaktywacja numeru

@DakJojo ja za długo siedzę w temacie usług Orange i innych operatorów, by wierzyć we wszystko, jestem realistą i wierzę tylko w udokumentowane rzeczy, posty rodem z FB odrzucam, mogę się mylić, nie zaprzeczam, uszanuję to co piszesz 😎


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14028
  • 57718
  • 696

Dezaktywacja numeru

@IreneuszCD  w jednym popieram @DakJojo ...są  we wszystkich korporacjach technicznych ludzie z uprawnieniami o jakich nam się nie śniło...tylko procedury to jedno, a uprawnienia, drugie


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2253
  • 12580
  • 58

Dezaktywacja numeru

@agat13  wiem że są technicy z uprawnieniami, co potrafią wszystko zrobić, ale procedury się zmieniły i ot tak nie usuwają już numerów w Orange na kartę 😎

Pewnie szybciej i łatwiej, taki numer przenieść to konkurenci i nic z nim potem nie robić, wygaśnie bardzo szybko i zniknie z konta Mój Orange 😆


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19441
  • 56237
  • 763

Dezaktywacja numeru

Najszybszy sposób dezaktywacji numeru, to przeniesienie do FLEX i anulowanie planu. W kilka chwil numeru nie ma, a po kilku godzinach jest również usuwany z konta Mój Orange.

Tylko drobna uwaga - po takim zabiegu numeru już się nie da odzyskać. Traci siego bezpowrotnie, chyba że uda się trafić ponownie na nowym starterze, jak wróci do puli numerów wolnych. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 56
  • 0

Dezaktywacja numeru

tu się mylisz bo numer dopiero po 5 latach chyba jest od nowa dostępny


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19441
  • 56237
  • 763

Dezaktywacja numeru

@DakJojo jeżeli numer zostanie dezaktywowany po utracie ważności, to masz pół roku na jego odzyskanie. Potem po około pół roku trafia do puli numerów wolnych, ale to zależy od operatora i na pewno nie trwa 5 lat. Gdzieś na forum NO, (chyba na AMA) była mowa o jak najszybszym zwolnieniu nieużywanych numerów, aby trafiły do puli numerów wolnych. Dla tego między innymi zostały dodane opłaty lub podniesione za utrzymanie numeru.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 56
  • 0

Dezaktywacja numeru

a dobra masz racje żle doczytałem xD to dane osobowe sa usuwane po 5 latach a numer wraca do puli po roku